Ako to je skutočne s dedom Mrázom? Určite má na rozvoz darčekov soby?

Dedo Mráz v pohybe - vianočné pesničkyAutor: vycapnik30 124 videní

Tancujúci SantaAutor: romales21 508 videní

Dvaja Santovia sú v mesteAutor: trix22 479 videní

Dedo Mráz mal naponáhlo!Autor: godzilla32 066 videní

Jaromír Jágr ako Dedo MrázAutor: delacroix7 799 videní

Vianočný Coca-Cola kamión v BardejoveAutor: altwayfilms93 693 videní

Roľničky trochu inakAutor: tristan325 617 videní

Psycho Santa Claus v akciiAutor: zdenozombie31 571 videní

Zákerný Santa Claus rozdával darčekyAutor: biomarecek43 187 videní

Dedo Mráz vymenil sobov za raketový pohonAutor: sviatoslavsenior13 792 videní

Pár dní pred VianocamiAutor: moriak22 562 videní

Dedo Mráz chytil zlodejaAutor: lokes44 628 videní

Je čas ísť domovAutor: lajkit24 794 videní
saw8 pred 12 rokmi a 6 m
milý ježiško..ty este zijes :O :D
novytaxik pred 12 rokmi a 6 m
...sikovny dedko... :)
vektor0dubstep pred 12 rokmi a 6 m
určite prezlečený Damian Walter :D:D
horsefeathers pred 12 rokmi a 6 m
to je iná classa santa :D ten je z tých lepších tohto pošlú keď už nestíhajú
komiksak pred 12 rokmi a 6 m
U nás ešte nieje sneh :D
lowec81 pred 12 rokmi a 6 m
Santa je úchyl! :D
yonatan pred 12 rokmi a 6 m
Ale už chápem ako stíha rozniesť toľko darčekov za jedninú noc ;)
yonatan pred 12 rokmi a 6 m
Na to aké má brucho v dosť dobrej kondícii dedo Mráz, či Santa ...
mastoc2 pred 12 rokmi a 6 m
kurňa že ta čiapka drži :)
corona pred 12 rokmi a 6 m
Kde v riti je ta arkticka zima ....Model Aladin na SHMU ma uz hneva :D
easton257 pred 12 rokmi a 6 m
ten kto remixoval tuto pesničky by som mu odtrhol vajca
vzilegeno pred 12 rokmi a 6 m
super nápad :D
candy pred 12 rokmi a 6 m
Moderný dedo Mráz :D
k2 pred 12 rokmi a 6 m
super muzička aj video pobavilo *like :D
zivot pred 12 rokmi a 6 m
počul som že nieaký veriaci povedali detom v austrálii že na severnom pole není santa klaus tý to povedali doma a nakoniec im prišla žaloba od COCACOLA a inich spoločností že to povedali a že prídu o zisky aby ich nezavreli museli povedať že santa existuje a žije na severnom pole ina debilina svetu vládnu prachy
zivot pred 12 rokmi a 6 m
nieeee santa je mrtvy kto my donesie darčeky :D:D:D
lastghost pred 12 rokmi a 6 m
to nie je dedo mráz ale santa a okrem toho nechápem prečo na slovensku začali uznávať santu keď je to len trápny debilný americký tlsťoch.....
dobby pred 12 rokmi a 6 m
co mu skapali soby ?
mato7915 pred 12 rokmi a 6 m
mínuskova kinder mafia :D
danonimo pred 12 rokmi a 6 m
oooook,hlavne že prežil : ))