Takto to asi vyzerá, keď rys, ktorý od mala vyrastal v domácnosti dostane záchvat túlenia.

Rys ostrovid (Lynx lynx)Autor: lenin75 100 videní

Keď pradie RYS kanadskýAutor: biolog49 143 videní

Nasratý rys v kuchyniAutor: trix75 482 videní

Ako mňauká rys?Autor: biolog32 121 videní

Rys balkónový - ruskýAutor: biolog42 756 videní

Okrem mačky a psa máme doma RYSA!Autor: uhorkac5 472 videní

Rys púštny a jeho výskokAutor: methodman28 312 videní

Fotograf Jozef Antol mal neuveriteľnéAutor: zlobor18 855 videní

„Prítulný“ leopard sa hrá s ľuďmi (India)Autor: katka14 784 videní

Keď máš v dome rysa ako domáce zvieratkoAutor: paruman45 047 videní

Keď máte doma malého nahnevaného karakala!Autor: paruman66 131 videní

Tie karakaly ale vedia skákať! (Južná Afrika)Autor: mymo20 812 videní

Pekný pokus, ale nie dnes! (RYS)Autor: eennee12 477 videní
panko1234 pred 5 rokmi a 6 m
cica mica
aliento666 pred 5 rokmi a 10 m
Hmmm, to bude mnamka, ked toho blondacika zjem :D
priepustka pred 6 rokmi a 4 m
tam niekto mrkvu strúhal
borya pred 6 rokmi a 4 m
ako moja stará...keď niečo potrebuje
michalmacqou pred 8 rokmi a 2 m
>>> ten moment ked zistíš že ten rys si len značkuje svojim pachom čo je jeho ....
steve322 pred 10 rokmi a 1 m
Vraj som pocul ze macky si aj tymto znackuju svoje terirtorium ci nieco take :) slinami uz neviem kde som to cital a ako to bolo presne :)
zer0 pred 10 rokmi a 2 m
on chce fajku,vkuse mu tlači hlavu dolu ...
magicnet22 pred 11 rokmi a 7 m
Takuto cicu chcem. Alebo lisku, ale radsej toto...
tier1voodoo pred 11 rokmi a 7 m
ako moj pes :D
riposvk pred 11 rokmi a 7 m
Btw. Kameraman dostal chuť že si tam honil ?
riposvk pred 11 rokmi a 7 m
Toto ja mám v posteli :D
darius017 pred 11 rokmi a 7 m
Taketo zviera ma zit v prirode a nie doma.
lordabaddon pred 11 rokmi a 7 m
Neviem ci ste si to vsimli,ale to vobec nie je rys.
automechanik pred 11 rokmi a 7 m
nie túlit ale párit :D
miniksk pred 11 rokmi a 7 m
dajte si z anglictiny do polstiny a prehrajte ...ahoj ahojahojahojahojahojahojahojahojahojahojahojahojahojahojahojahojahojahojahojahoj :D google translate powa...nepripomina vam to startujuce auto?
iiiisuzyiiii pred 11 rokmi a 7 m
Nebudú ich mať od pondelka v Lidli? Brala by som po 50ks.
lolgamer329 pred 11 rokmi a 7 m
aspoň sa konečne poriadne naje :D
peterus123 pred 11 rokmi a 7 m
večer bude v správach ako rys zožral chlapca :D:D
lethalmower pred 11 rokmi a 7 m
Kameraman pohonil :DD
pilgrim pred 11 rokmi a 7 m
píšem sem pre nasledujúcich diskutujúcich a pozerajúcich - pre komentáre sa sem oplatí chodiť :D