I teho dam hada .......... :D

Anonymní ateista #3: Proč mám "hledat" Boha?Autor: anonymniateista2 384 videní

EscalatorAutor: danny1113 115 videní

Cigáň chce ísť do väzenia (telefonát)Autor: onox15 932 videní

Ako utíšiť tvory z pralesa?Autor: furikar22 050 videní

Musím ísť na záchod!Autor: kalimero227 243 videní

Zvuky pralesaAutor: demonoid33 556 videní

Martin KelecsenyiAutor: jackasssk3 063 videní

Cigán s gitarouAutor: zdenkoha62 488 videní

Neser malého hada, ktorého nepoznáš!Autor: lajkit15 197 videní

Musím ísť rýchlo na WC! (Kanada)Autor: tchoroid65 213 videní

Martin Kelecsényi - Musím už ísť (2005)Autor: videostudio5 969 videní

Cigán v akciiAutor: adrianohrxc42 127 videní

Zajac sa pustil do hadaAutor: zabozako52 260 videní
murinho29 pred 12 rokmi a 7 m
preklad musim ist do osady hladat toho co som porodila :)
cazzomagro pred 12 rokmi a 7 m
neznášam hadov!