Takto si tento šoumen vystrelil z okoloidúcich ľudí.

Elektrizujúce momenty zo zabíjačky (Rusko)Autor: hosentroger19 584 videní

Kolaps časti 9 - poschodového domu na živoAutor: vabene15 109 videní

Kolaps SítěAutor: pissta1 492 videní

Kolaps pri cvičeníAutor: janulqa102 920 videní

Samý kolapsAutor: atari31 646 videní

Prasa ako sviňaAutor: vratko10062 840 videní

Kyslíkový šok ???Autor: antverti16 712 videní

Kolaps WTC znútra budovyAutor: bubo3325 903 videní

Samuel Vlčan moskovská sviňaAutor: juliusgulius1 043 videní

Poľadovica je sviňaAutor: noone52 919 videní

ElektrošokAutor: natiy15 457 videní

Kolaps mostu v Tacome USAAutor: kalatrava43 761 videní

Anorexia je sviňaAutor: antverti62 365 videní
ado2000monter pred 14 rokmi a 1 m
haluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuz som sa gulal po zemi
milostichy pred 15 rokmi
to na konci jak sa zasmial :D HAHA
adam535 pred 15 rokmi
ja som nemohol :D :D :D :D :D :D
roman20k pred 15 rokmi
a dpc jak ho pomykalo :D brutalne to zahral :D
flou pred 15 rokmi
toto je jake dobre :D:D
pukancek pred 15 rokmi
no teda :D tymto by aj mna dobre dostal :D
andromache pred 15 rokmi
Na pokeci si píšu dvaja kamaráti: Jožko : NeVieŠ kDe ZohNaM MojU Ip ADresU ? Janko : Chod na stránku : www.mojaip.sk Jožko : NeChaPeM ?! Janko : ChOď nA StrAnkU : WwW.MojAIp.Sk Jožko : Ááá DikY MoC.
laura123 pred 15 rokmi
čo je na tom dobré? je trápny, to je všetko... takto plašiť ľudí...
pato26 pred 15 rokmi
jau
efman pred 15 rokmi
Elektrika je elektrika a sviňa je sviňa. Nezamieňajte si ich bože :D
shame54 pred 15 rokmi
u nas to tiez jeden skusil..:D no tolko štastia nemal...prebijalo..:D:D:D
kraktor pred 15 rokmi
Pochybujem že ten kabel bol pod prudom.To by tak skoro nevstal.
phove10 pred 15 rokmi
Ako ho to mohlo napadnúť či to robil pre nejakú show alebo čo....
frait pred 15 rokmi
keby bola lepsia kvalita :)
sk0r1ca pred 15 rokmi
jesis ...
nikestyler pred 15 rokmi
kvalita jak pod ma zboku
funooo pred 15 rokmi
ze soumen by som ho do hlavy kopol araba hnusneho :D:D:D:D
kevos121 pred 15 rokmi
To je ozaj debil chudáci ludia ako sa zlakli
fler pred 15 rokmi a 6 m
Ale zas na druhej strane treba uznať , že to zahral výborne ;)
gzugh pred 15 rokmi a 11 m
to bolo dobre :D