Všetko sa to začalo v roku 1962. Rozhodnutie bolo jasné – výstavba priehrady na rieke Ondava. Odvtedy zažila Domaša veľké vzostupy ale aj tvrdý pád. Až prišiel rok 2013. Tvorcami filmu sú Jaroslav Vaľko, Jakub Fabián, Jakub Augustínsky a Radovan Kapráľ, ktorí Domašu vo filme charakterizujú slovami: život, zábava, zvieratá, láska, voľnosť a šport.

Vypustená DomašaAutor: terry6910 326 videní

Shimo OUA - Domasa (Tommy sunshine feat Jano DiceAutor: brutal6 991 videní

Domaša 2011 - 2012Autor: terry6916 015 videní

Náš príbeh v dvoch minútachAutor: almano130 845 videní

Leto 2012 :: Voda slnko zábava:: SummerAutor: matreso7 112 videní

BUBIAutor: greedy5 065 videní

Leto 2013Autor: lookatmenow3 359 videní

Piráti z Domaše part 1Autor: piratizdomase10 502 videní

Zábavné leto 2012Autor: samo285 887 videní
![Leto 2012 [súťažné video]HD](http://fs5.mojevideo.sk/imgs/92218.jpg)
Leto 2012 [súťažné video]HD Autor: erich3713 734 videní

Druhý príbeh v Modrom z neba z 13.6. 2012Autor: antivoyo24 040 videní

Leto za dveramiAutor: vpiatoksapije39 099 videní

Slnko, voda, riťky a je tu leto!Autor: trix95 725 videní
terazvarim pred 6 rokmi a 8 m
mám strach z hlbokej vody :(
diablikxxx pred 8 rokmi a 1 m
kto nezazil miss domasa ten ako keby nezil. krasne casy
dodoslovensko pred 9 rokmi
Jak decko som sa prechadzal po sachtach v priehrade . Pametam na take ,,kapacie,,, mierky na meranie priesaku betonu .
radko272 pred 9 rokmi
minule leto nieaky ko-ko-tko vypustil do vody mocuvku na valkove 2:45
bububu pred 9 rokmi a 5 m
ako to tam vyzerá dnes ? Dá sa tam vôbec kúpať ? Či ako šírava všade bordel ?
elvis pred 10 rokmi a 1 m
No baby sú tam pekné. Bez pochýb máme najkrajšie baby na svete. Žiadna krajina sa na krásu naších žien nechytá :).
sooolaresss pred 10 rokmi a 2 m
naadherneeeeeeeeeeee
sooolaresss pred 10 rokmi a 2 m
krasne obcas tam chodit vymocit vajca
drioton pred 10 rokmi a 4 m
Ajáááj to také babenky sú na východe?Pekné,pekné :)
satan12 pred 10 rokmi a 8 m
kedysi možno nádhera, teraz trapáreň. to sa už nikto nevie baviť bez pseudokultúry (raperi, všade alkohol, ...)?
Čo sa stalo so starousadlíkmi?
holota pred 11 rokmi
vsetko ok az na kupanie,tam by som teraz ani prst neomocil,hnus
otamm1 pred 11 rokmi a 1 m
a teraz je stoho špinavá močka o ktorú sa nik nestará a púšťajú hovna do nej !!!
malypittbul pred 11 rokmi a 5 m
Od 8:40 jak hollywood :D
dusan1488 pred 11 rokmi a 6 m
zlaty socik ludi nasilu vystahovali a este si museli sami zburat vlastne
pribitky
frezzi pred 11 rokmi a 11 m
naša nádhera :)
zer0 pred 12 rokmi
super video ,nebol som tam roky ale chystam sa tohto roku ,uvidime ,či sa mi to podari ...
fugas20 pred 12 rokmi a 5 m
7:16 Plechač :D
somebody pred 12 rokmi a 5 m
0:56..ci boha... cisty moj dedko.... ty kokšo :D
somebody pred 12 rokmi a 5 m
a co še stalo ?
goodfellow pred 12 rokmi a 5 m
prosim vas, pokusal som sa najst tu druhu pesnicku, co spieva ten typek. Ale nic som nenasiel, ani ziadny text, ani nazov. Nevie niekto nahodou?? Dakujem :)