Raketový drag na dvoch kolesách. To je výkon!

Power Fest - Drag Wars CZ vs. SK - 2016 TrenčínAutor: ubuntu2 965 videní

Super tuning 2Autor: lokes21 733 videní

Americká tuning scénaAutor: suky32 780 videní

Dvakrát ruský tuningAutor: lokes37 454 videní

Tuning 4Autor: hysko13 762 videní

World's Greatest Drag Race!Autor: mirec9314 992 videní

Čudné "približovadlo" z RuskaAutor: furikar38 725 videní

Tuning - 3Autor: leito646 092 videní

Super kabrioletAutor: grazelko11 158 videní

Auto - Moto TuningAutor: duri0810 735 videní

Tuning - wauuuuAutor: 10105 553 videní

Carat Tuning Party VI. - 2010 - Official videoAutor: h1t04 584 videní

Tuning 3Autor: 1981ke14 375 videní
vincenso pred 13 rokmi a 3 m
Žiadna Amerika. Je to Ford Capri MK I, vyrábané 1969-1973, v Nemecku a vo Veľkej Británií, neskôr, v JAR a Austrálii, ako európska odpoveď na americký Ford Mustang
lietajucaprdel pred 14 rokmi a 11 m
Nebyt toho podoprenia v zadu tak by asi spravil salto vzad >D sila
duri08 pred 16 rokmi a 7 m
ppči
skoda120 pred 17 rokmi a 5 m
nuž miselino to vystihol a ako som niekde pocul : "nie je umenie kupit si nove auto, ale vdychnut staremu zivot"
miselino pred 17 rokmi a 7 m
je to stary srot ako skodovka ale asi drahy ako 100 skodoviek. :)
v USA si aspon vazia stare masiny a spravia s nich kralov.u nas len chalani kupuju nove lebo ani 10 rokov sa nevedia postarat o jedno!
skillko pred 17 rokmi a 7 m
muselo matd pekne koni mini. 550:d
derek666 pred 17 rokmi a 7 m
ze stari srot ty sa asi newiznas v autach
sonyerikk pred 17 rokmi a 11 m
Super! Muscle car...sroty su skodovky....
21danique pred 18 rokmi
tak taky "stary srot" by mi nemuseli nukat dvakrat
majotomek pred 18 rokmi
ze stary srot ty debil ty si stary
chevrolet36 pred 18 rokmi a 2 m
kkkkkkk