Chcel si len uchmatnúť jeden malý koberec. Mal smolu, že zabudol, ktorý smerom sa otvárajú vodové dvere.

Pracovníci SBS ukázali, ako správneAutor: lezak60019 065 videní

Číňan ti ukáže, ako pozametať koberec bezAutor: tristan316 399 videní

Sleduj a teraz uvidíš tú krádež!Autor: buchnad15 876 videní

Zahryzol sa do kobercaAutor: mrsbrown34 540 videní

Najblbší zlodej alkoholu (Rusko)Autor: zajacit79 565 videní

Chlapík na lietajúcom koberciAutor: mercenarie32 441 videní

Šmýkanie na koberci v AzerbajdžaneAutor: lajkit6 152 videní

Bol raz jeden ČIERNY macko, ktorý sa dostal doAutor: esterina5 487 videní

Zlodej bicyklov schytal poriadny výpraskAutor: atari51 363 videní

Vynaliezavý zlodej v klenotníctve (Rusko)Autor: muerte47 453 videní

Na koberci som zabila švába, pozriem sa na toAutor: sabers30 607 videní

To je môj koberec!Autor: biolog17 151 videní

A vy dvaja čo sa hádžete o zem? ŠponujemeAutor: buchnad6 163 videní
kosican29 pred 12 rokmi a 8 m
ked vidim dobre tak su to musulmani teda arabi a trest maju odtinanie ruk este dnes alebo nieco horsie, tak sa mu ani necudujem ze tak zpanikaril
jozeficek pred 12 rokmi a 9 m
aj mne sa stane, že zle otváram dvere... ale na rozdiel od neho nekradnem... :D
pekloqq pred 12 rokmi a 9 m
:D :D
ebe pred 12 rokmi a 9 m
Aladin jeden zlodejský, nelieta čo?
palozo pred 12 rokmi a 9 m
vodové dvere? he? :D
ander300 pred 12 rokmi a 9 m
Jak ho zabalil do toho koberca :D :D :D nemožem z toho
ericek13794 pred 12 rokmi a 9 m
neviem naco je niekomu ukradnut koberec :D
freestailo pred 12 rokmi a 9 m
konecne viem ako vizeraju vodove dvere
skradola pred 12 rokmi a 9 m
Jak ho tam natočil, ako palacinku a este ho mal oblepit :D
brano76b pred 12 rokmi a 9 m
Stres robí divy :D
obdahloser pred 12 rokmi a 9 m
fake jak oci
heavycola pred 12 rokmi a 9 m
tak to bolo nečakané, ale dúfal som že sa to stane :D
darkman pred 12 rokmi a 9 m
Ako ho šikovne zabalil :) :) :)
hsgid pred 12 rokmi a 9 m
To su ake vodove dvere :D
zajosvk pred 12 rokmi a 9 m
ten obchodnik musel byt raz svistom co balil Milky do folie :D
muhehes pred 12 rokmi a 9 m
zes neger
nikoniko pred 12 rokmi a 9 m
aj ja som kradol,chytili ma,lutujem to ... teraz sa snažím druhích odhovrat od kradnutia
pa3k120 pred 12 rokmi a 9 m
ja by som chcel vidieť tie vodové dvere hahaha :-)
bubuxtreme pred 12 rokmi a 9 m
A svišť ho balil do folie :-)
ferenc pred 12 rokmi a 9 m
zbalil ho jak kebab :D