Zábavná scénka zo seriálu Dr. House (05x11).

Dr.House - AstmaAutor: murki5 294 videní

Dr. House - Charakter (3.časť)Autor: leex10257 631 videní

Dr. House - SmútokAutor: leex10247 135 videní

Dr. House - 10 dôvodovAutor: shelby147260 352 videní

Dr House - 07x08 malé obeteAutor: speede807 843 videní

Dr. House - soundtrackAutor: fidlikant7 414 videní

Dr. House - Charakter (2.časť)Autor: leex10245 599 videní

Dr. House (Dabing z hry Mafia)Autor: noone260 874 videní

Dr. House - Charakter (1.časť)Autor: leex10255 371 videní

Dr House - Housov spôsob ako povedať vyzerášAutor: speede80255 772 videní

Dr. House - HryAutor: wolf45253 571 videní

S.O.S - Astma (AXA)Autor: milancifra5 370 videní

Dr. House - Závislák na FacebookuAutor: kapo292 504 videní
presne pred 8 rokmi a 5 m
Na to koľko ľudí nepozerá telku, tu podľa príspevkov dosť ľudí pozerá telku.
0100100001101001 pred 8 rokmi a 7 m
To co je za dabing :D takový chraplák jako před smrtí i ta ženská :D hrozné, český je 100x lepší :) tady v tom hlase nejde ani poznat ten sarkazmus
darcaorganov pred 12 rokmi
to nemala inhalátor ale exhalátor :D
jesuspd pred 12 rokmi
jeden z mala serialov kde sa mi viac paci slovensky dabing
juno pred 12 rokmi
krava xD
plani pred 12 rokmi
vyzeram snad ako idiot ? nieeee :D
zivot pred 12 rokmi
Najlepší dabing vychitaný pre postavu
spiritko69 pred 12 rokmi
toto mi pripomina stary vtip s cipkamy :D
Pride chlapik k doktorovy s chorobou a doktor mu predpise cipky.. Chlapik sa za niaky cas vrati s tym, ze mu to vobec nezabera a tak mu doktor zvisi davku. Ked sa vrati chlapik zas s tym istym problem tak mu doktor povie Vy tie cipky snad zerete a chlapik odpovie a co si ich mam do riti pchat? troska trapne ja viem :D
terminator44 pred 12 rokmi
Môžem sa opytať ako ta karma vlastne funguje? Lebo ked dostanem 10+ a 2- tak mam stale o jedno menej než som mal :D.
komiksak pred 12 rokmi
hajzel.. :D
raubbyy pred 12 rokmi
genialny serial
adsmartin pred 12 rokmi
chcel by som vedieť čo jej na to povedal
oldmemberof pred 12 rokmi
Joj co sa ja tesim na jeho koncert :)
fanatik1121 pred 12 rokmi
jeho hlasky milujem :D
metladanco pred 12 rokmi
moja obľúbená scéna toto...nenormálne som sa na tom kosil keď som to videl prvý raz :D
samo1600 pred 12 rokmi
ved aj deti vedia ako sa to pouziva xD
cptazu pred 12 rokmi
to je p1caaaaaaaa :D
latrina pred 12 rokmi
Keby takéto postupy používal v SR tak z nemocníc sú len Masové hroby !!!
pantherito pred 12 rokmi
škoda že už netočia dalšie časti
marcus1212 pred 12 rokmi
https://www.youtube.com/watch?v=S6kDQso3L8U
Aj tak je od neho najlepsie toto :)