Sociopatia je jedna z porúch osobnosti u človeka,ktorá zapríčiňuje abnormálne správanie daného jedinca voči okolitému prostrediu.

Necháš to!Autor: 155128 512 videní

Holub s igelitkouAutor: petulko696 024 videní

Holub v supermarketeAutor: antverty21 012 videní

Holub sebevrahAutor: jemitojedno41 670 videní

Mission Impossible - HolubAutor: kohb13 963 videní

Holub v hlavnom spravodajstveAutor: scary88888814 714 videní

Holub troluje unavenú cicuAutor: pampusikhamham4 756 videní

Holub na kruhovom objazdeAutor: rageopbestwarreu2 619 videní

Na mól opitý holubAutor: cyberwhore31 030 videní

Holub alebo kohút?Autor: srdce28 755 videní

Holub uprednostil metroAutor: moriak14 447 videní

Alfa holubAutor: tomek17 550 videní

Tancujúci holubAutor: babulik2 985 videní
firen pred 11 rokmi a 8 m
Na mojevideo.sk je očividne prudko inteligentné publikum keď tak čítam komentáre. (česť výnimkám)
queen pred 11 rokmi a 8 m
Sociopat je porucha osobnosti on za to nemôže...
rayneraven pred 11 rokmi a 8 m
Čo z toho vyrastie ? Len nejaky úchyl alebo podivín, čo bude robiť veci ako toto vo väčšom rozsahu .. By som to rovno zavrel niekde do cvok-housu.
david999 pred 11 rokmi a 8 m
čo je toto za decko pre boha
stephen pred 11 rokmi a 8 m
vykrutit mu krk
orionekpb pred 11 rokmi a 8 m
ten sa v buducnosti urcite zamestna v zoo ako osetrovatel
vedomie pred 11 rokmi a 8 m
potkan malý... :(
tightfish1 pred 12 rokmi a 11 m
Dufam ze si ho odchyti daky pedofil na rohu :D
tabletka pred 12 rokmi a 11 m
No buď mu rodičia nekúpili na narodeniny futbalovú loptu, ktorú chcel...alebo majú veľmi vážny problém, ktorý by mali urgentné riešiť...Človek, ktorý to natáčal a pustil na net, by sa mal dať liečiť taktiež, pretože svojím rozhodnutím tomu dieťaťu isto nepomohol..