Pozorovať futbal z pliec tatka je jedna vec, no rozbiehať „kotol“ fanúšikov vec druhá. Malý futbalový fanúšik sa svojej úlohy zmocnil najlepšie ako len mohol...no tak poďme chlapci v červenom!
Skoro ako na Slovensku.
C'mon you boys in red! - PSV Eindhoven

Indický fanúšikAutor: ghosty37 969 videní

Futbalový fanúšik si pomýlil pochodeň sAutor: loktibrada17 336 videní

FanúšikAutor: marianjuhasz40 882 videní

Fanúšik :D:D:DAutor: sanno444 214 videní

Verný fanúšik Justina BieberaAutor: benyxxxxx8 163 videní

Zalomený britský fanúšik na EURO24 poslúžilAutor: godzilla11 845 videní

Fanúšik šiel k zemiAutor: true188214 827 videní

Fanúšik primitívAutor: tozobor20 524 videní

Ako sa zapaľuje dymovnicaAutor: cukri19 969 videní

Fanusik hc kosice Autor: lenkahavrilova2 133 videní

Nadržaný fanúšikAutor: roubbbi99 118 videní

Fanúšik roka 2014Autor: dukeles45 136 videní

Futbal vs. RugbyAutor: hazard3 926 videní
clovek113 pred 5 rokmi
Pozor na to synchrónne skákanie
jozkoj pred 10 rokmi
Riadne hajluju :D nackovia
dario pred 11 rokmi a 6 m
Úplne parádny je. :)
martin1209 pred 11 rokmi a 8 m
0:11 to len ja rozumiem klamať im móžeme? :D :D
jozeff20 pred 11 rokmi a 10 m
mozno hitlerov vnuk ?
djblendas pred 11 rokmi a 11 m
buduci hitler :D
capricorn10 pred 12 rokmi
Čím viac to pozerám tým väčšie mám zimomriavky...
horsefeathers pred 12 rokmi
PSV Eindhoven? :D wtf hoven :D
sifo44 pred 12 rokmi
Vidím len predrečníka pred stádom oviec ... :D
diego1213 pred 12 rokmi
Zimomriavky po celom tele :D
couman pred 12 rokmi
ani si nevsimli ze sa tam hra futbal
black pred 12 rokmi
Neviem futbal ako šport a všetko čo s ním súvisí sa mu úplne hnusí.. Futbalisti sú velmi dobre zaplatení simulanti, a fanušíkovia sú grázli čo robia bordel a škodu.. Samozrejme česť výnimkam :)
skratchy pred 12 rokmi
Nepovedz to mame
er4gon pred 12 rokmi
toto je naj http://www.mojevideo.sk/video/dbfd/zapni_si_svetla_(ultras_zilina).html
emaerteien pred 12 rokmi
zase škrečky? :D
domusa pred 12 rokmi
novodobý Ivan Bogdaňov? :D snáď tak chlapec nedopadne ako on :D
jim134 pred 12 rokmi
Na takýto futbal by som chodieval veľmi rád, keby to je aj u nás takto. Z tej atmosféry som mal zimomriavky na zimomriavkách :)
bararan pred 12 rokmi
Jediné čo je na futbale chlapácke je toto pohukovanie. Samotný futbal sa zmenil na divadelné predstavenie priteplených simulantov
dnb1annie pred 12 rokmi
super ,,, chcela by som tam byť
darcaorganov pred 12 rokmi
zapáliť môžeme? :D :D :D