Smrť nie je koniec naše telo nie je len fyzická zložka, je to iba jeden z našich prejavov. Sme nekonečnou formou, ktorá zasahuje do každej dimenzie tohto nekonečného vesmíra, ktorý má nekonečné množstvo dimenzií.
Sme veční. Vedomie je ako internet keď sa vypne počítač( mozog) existuje ďalej to znamená že vedomie existuje mimo mozog.

Ako funguje vesmir. Zahada kvasarovAutor: kotuha6 682 videní

AA - Blízke stretnutia 1/2Autor: jjanojj10 473 videní

Existuje život po smrti?Autor: 4nonym4 390 videní

Brána smrti 01 - Koniec alebo začiatok.Autor: ezechyel99910 309 videní

Brána smrti - 02 Predkovia vzdialení blízkí.Autor: ezechyel9995 461 videní

Brána smrti - 04 Viera v jediného BohaAutor: ezechyel9995 443 videní

Tajomný vesmír - paralený vesmír 2.Autor: kotuha10 071 videní

Tajomný vesmír - paralelný vesmír 3.Autor: kotuha9 298 videní

Brána smrti - 08 - Umieranie ako cestaAutor: ezechyel9994 203 videní

Brána smrti - 05 - StrachAutor: ezechyel9994 786 videní

Tajomný vesmír - paralelný vesmírAutor: kotuha14 302 videní

TOP 10 najsmiešnejších filmových smrtíAutor: teran2552 297 videní

Brána smrti - 09 - Nečakaná terapiaAutor: ezechyel9994 945 videní
im0rt4l pred 11 rokmi a 1 m
ludia sa tak boja smrti ze vymyslaju kadejake pixoviny len aby mali krajsiu predstavu o odchode....:)
tightfish1 pred 12 rokmi a 11 m
Dimenzii je 11 :D By ma zaujimalo z kade mas tie informacie v popise. Povedal to nejaky bradaty ujo uz Indie? :D
ezechyel999 pred 12 rokmi a 11 m
My sme energiou zdroja. Sme Bohom zažívajúci ľudskú skúsenosť. Avšak sme Bohom s amnéziou :-(