Dym, spálená guma, drifty, rozbité sklo, sila a rýchlosť. To všetko je tu.

Štýlovo zabáčajúci kamión z RuskaAutor: evoiixx30 715 videní

Ken Block - GYMKHANA 4Autor: fastmm39 337 videní

Ken Block - GYMKHANA 5Autor: fastmm41 000 videní

Driftshow Rallydrift D. StrehováAutor: r2mracing2 815 videní

Cúvanie s kamiónom - obtiažnosť 9/10Autor: demonoid12 982 videní

MICRO Gymkhana 6Autor: peros22 662 videní

Gymkhana na slovensky sposobAutor: r2mracing3 265 videní

Gymkhana - Na veľkosti záleží 2Autor: volodas149 930 videní

JBB - Our drift day (ilegálne nočnéAutor: wantedsvk90 439 videní

Ken Block Gymkhana 6 - 100% GoPro edíciaAutor: muerte16 656 videní

Pekné driftovanieAutor: killer94426 025 videní

Robby Gordon - GymkhanaAutor: john23023 345 videní

Japónske driftovanieAutor: roccosvk24 767 videní
divas pred 8 rokmi a 2 m
rozbité sklo? wtf? :D
kojotvfr pred 9 rokmi a 1 m
A teraz vymeniť gumy,zapať náves a hajde do roboty!!!
blackseries pred 10 rokmi a 6 m
keby nemal zadne kolesa uzsie ako predne ale poriadne jak maju byt z dvojmontazou tak by tak negumoval ani ztymi 1100 konmi. ale islo mu to fajn
elvis pred 10 rokmi a 7 m
33 strih ako hovado v pozadí je muž a 0:34 už nie je :D.
anubis77 pred 10 rokmi a 8 m
takto nejako jazdím v Euro Truck Simulatore 2 :D :D :D
energetikmiso pred 10 rokmi a 9 m
rýchla expedícia tovaru :D
tiysiy pred 11 rokmi a 6 m
to musi byt riadne umenie a zazitok nieco take kerovat :D
johnnyet pred 11 rokmi a 10 m
aj normalne kamiony maju zadny nahon?
pepanp pred 11 rokmi a 10 m
neviete kelo zere ta zruda??
komiksak pred 12 rokmi
Takto jazdím aj ja.. Euro Truck :D Ale vždy som sa prekotil :D
jarosval pred 12 rokmi
Mohli by urobiť na diaľnici video, kde si to šinie nejaký maniak 180km/h a on by ho vyblikával aby uhol:)
lado400 pred 12 rokmi
nalozeny porcelanom a hura do BA :D
hydraulik pred 12 rokmi
Cestujúci: Pán šofér,prečo nekúrite? Veď je tu zima...
Šofér: Lebo včera mi odišla spojka.
tonda249 pred 12 rokmi
ruku na srdce. k comu je takyto tahac dobry ? Zbytocnost :)
hydr0 pred 12 rokmi
Chcete zvýšiť cenu vášho trabanta ? Natankujte !
marsal331 pred 12 rokmi
No Pan vodic a teraz s PRIVESOM>
gillete369 pred 12 rokmi
nuda :(
skaryn pred 12 rokmi
celý kamoš kamionista ked má fajront a volám ho na pivec...:D
viktorb pred 12 rokmi
slušna spotreba... asi kúpim
prcinko pred 12 rokmi
to už hej :)