Zaujímavé video prezentujúce prototyp nového Leia display system. LDS sú zariadenia, ktorá umožňuje zobraziť obrázky vo vzduchu. Táto unikátna technológia umožňuje "dotknúť sa obrazu", prejsť ním rukou alebo komunikovať s ním. Nositeľom obrazu sú takmer neviditeľné prúdy hmly.

AquaTop - interaktívny displejAutor: vincentvega13 547 videní

Jak funguje dotykový displayAutor: 12error2 691 videní

HoloDesk - interaktívny 3D displejAutor: h4cker14 126 videní

Prenosný "hologram" do vrecka (Hong Kong)Autor: navody25 360 videní

Rotačný hologramAutor: miloslav81 658 videní

Svetlo a hmlaAutor: antixxx8 212 videní

The Latest Technology Hologram Hewlett PackardAutor: luxuryflavor2 103 videní

Prvý skutočný 3D displejAutor: enigma19 581 videní

Na mojom fóne mám nerozbitný displej! (test)Autor: batuchan25 158 videní

7-segmentový mechanický displej (Urob si sám)Autor: avokado21 453 videní

Hologram, ktorý sa zjaví vo vzduchuAutor: henrich1862 587 videní

InFORM - interakcia s dynamickým displejomAutor: demonoid16 767 videní

3D hologramAutor: godless66 493 videní
devius pred 11 rokmi a 1 m
a keď začne fúkať ? :D
baro20 pred 12 rokmi a 12 m
zavesim ta do prievanu... :D
kerberos pred 13 rokmi
vidím že sci-fi sa stáva realitou...:O
ebe pred 13 rokmi
Prosím si namontovať na vesmírnu loď čo poletí na Mars :D
vandy361 pred 13 rokmi
neni to hologram ale premietac ale treba uznat ze je to pekne ale neviem si predstavit na tom kukat filmy alebo parit hry ...
palozo pred 13 rokmi
jediná budúcnosť na ktorú som zvedavý je technologický pokrok ... to čo by som zažiť nechcel je kam až naša spoločnosť dospeje
milko pred 13 rokmi
pecka,moja pracovna by sa hned stala kormidlom uss enterprisu :D
trnka pred 13 rokmi
to chcem
warten pred 13 rokmi
Porno na tom :D
mixael27 pred 13 rokmi
v seriali kosti ho mali uz daaavno.
thestig pred 13 rokmi
pochadza to z polska... cakam nejake brutalne toxicke vypary, alebo daco podobne :)
jozuo pred 13 rokmi
Ako fanúšik Star Wars som dlho čakal na niečo také :D
rionko pred 13 rokmi
ako fajn, no stokrát tam šermuje rukou, ale sumu nepovie. Či to len mňa zaujíma ? :D
24kvetinka6 pred 13 rokmi
a ja že to je len v sci fi filmoch :D :D
skaryn pred 13 rokmi
Pekné.Za chvílu to bude také obyčajné ako LCD...
thx456 pred 13 rokmi
chcel by som vedieť aké je to staré :D
0zzy pred 13 rokmi
Kde sú tie časy keď som mal na páske nahratého Toma a Jerryho ....
miromax pred 13 rokmi
hmly alebo dymu, zapalis dake lajno a mozes kukat
jorg pred 13 rokmi
v Kostiach to maju aj 3D :D
zilko pred 13 rokmi
ale to je stale len 2D... nema tam viac rozmerov... akurat ze to je premietane na hmlu nie na pevnu plochu