Každého motorkára toto video určite poteší.

To najlepšie z motokrosuAutor: rampage4x26 009 videní

Svet motokrosuAutor: jolaus39 469 videní

Krása motokrosu (Whips & Scrubs)Autor: zvaracka19 077 videní

Úžasný moto svet 2013Autor: brekeke3 448 videní

Moderátorka motokrosuAutor: katka22 648 videní

Motokros v KamenicanochAutor: 22brano14 608 videní

Spomalené zábery z Freestyle MotokrosuAutor: bambin003 116 videní

To najlepšie s Freestyle MotokrosuAutor: bambin002 991 videní

Mladý okúsil nástrahy motokrosuAutor: rudy11118 429 videní

Julien Welsch - StreetBike MotocrossAutor: tigrica28 364 videní

Motocross spomaleneAutor: spike34 306 videní

Dubstep motocrossAutor: alpinestars5 996 videní

Baby a motocross?Autor: viliam2003 612 videní
marvel pred 12 rokmi a 3 m
ani motorkár nemusím byť aby potešilo :)
theo14 pred 12 rokmi a 10 m
proste nádhera :)
michal98 pred 12 rokmi a 11 m
sa mi nestava ale ked som videl toto tak normalne zimomriavky :D
tomo337 pred 12 rokmi a 12 m
Je to radosť no...ale radšej tie mašiny by som počul :)
kerberos pred 13 rokmi
z každého motorkára je potencionálna motorakva :D
mytx pred 13 rokmi
konecne ze je tu aj video tohto typu potesilo urcite :)
kawasakininja pred 13 rokmi
oh bude mi toto chybat...
sapler pred 13 rokmi
už len kvoli tej teplej hudbe to video nedopozeram, škoda. Každého motorkara by potešilo taketo video so zvukom takýchto mašín.
borosko94 pred 13 rokmi
najlepsie je ze to vyzera jednoducho ale urcite za tym stoji mnoho trenovania, padov... ale je to nadhera :D
caporegime pred 13 rokmi
samozrejme Stewart nesmie chybat :D
kadan pred 13 rokmi
jaj kuaaa ... naco ta hudba ? zvuk tych masin je nenahraditelny :) takto to straca trošku na kvalite mohli to inak spravit :) ale nadhera ... toto je krasny sport
qpnip pred 13 rokmi
aj toho čo neni motorkár toto poteší si myslím pekné zábery
hejno pred 13 rokmi
whip off
marcogic pred 13 rokmi
Vždy po takomto videu vytiahnem moju Kawu a musím si ísť zajazdiť :D
yamaharacing pred 13 rokmi
krasotinka :)
bugati pred 13 rokmi
3 ochranarom sa to nepači :D
9393andy pred 13 rokmi
http://youtu.be/wPx8KeQMx9w
Taktiež ma baví adrenalin :)
honda363 pred 13 rokmi
toš ten song zbznujem ina vypalovacka :) samo ze aj to video je mooc fajnee..
05reaper2828 pred 13 rokmi
ja sa tiež venujem adrenalínovému športu volá sa Gaučing :D :D :D a niekedy je to fakt o držku :D
s3ndy pred 13 rokmi
http://www.youtube.com/watch?v=ZeaIvjoH1FY ...... pesnička z videa