Čo poviete na túto izbu v hoteli Sara v Dominikánskej republike? Najviac ma pobavil zabudovaný TV v stene a sprcha.

Veľmi čudná hotelová izba, v ktorej by ste saAutor: godzilla17 469 videní

***** hotel v KazachstaneAutor: bosstonmarsden24 342 videní

Hotelová izba po jednej nociAutor: noone8 106 videní

Nie nie, toto nie je tvoja izba!Autor: tanna25 823 videní

Taká obyčajná hotelová izba s celým kokpitomAutor: tchoroid9 431 videní

Hotelová izba v súkromnej zoologicko-botanickejAutor: zork15 717 videní

Nadržaná chyžnáAutor: karolko89 867 videní

Verte neverte - Hotel - Izba 245Autor: matew9815 663 videní

Štáty Zeme : Dominikánska republikaAutor: benyxxxxx9 795 videní

Hotelová tanečnicaAutor: haizel2 553 videní

Interiér hotelovej izbyAutor: slap4 618 videní

20 tých najdrahších položiek na zozname.Autor: peter6662 720 videní

EGYPT, Sharm el sheikh, Hotel Plaza, Sharm ResortAutor: mentos774 374 videní
aperitivo pred 12 rokmi
vydezinfikovat a v pohode staci...ved kto na dovolenka vysedava na izbe ? ja ked som na dovolenke v izbe len prespavam...a aj to ni evzdy :D
djw pred 12 rokmi a 11 m
Ty vole, tak toto som nevidel ani na Ukrajine.. A to už je čo povedať! :)
lieho pred 12 rokmi a 12 m
luxus
semtex87 pred 12 rokmi a 12 m
prelomova technika
tommysgl pred 12 rokmi a 12 m
ja som ostal prekvapeny ze mu svieti svetlo v kupelke :)
katyushka pred 12 rokmi a 12 m
Ale mozno mal vyhlad na more :D
tomek36 pred 12 rokmi a 12 m
a ta vrtula vyzera dost nebezpečne
delic pred 12 rokmi a 12 m
není to basa ?
:D
milko pred 12 rokmi a 12 m
tak kazdy ma co si zaplati,ale tento to asi necakal :D
fofelko pred 12 rokmi a 12 m
:D paráda posteľ keď na ňu skočíš tak ťa 2000 ploštíc poštípe naraz tak že vyletíš rovno do toho ventilátora :D
looooooool pred 12 rokmi a 12 m
looooooool
ebe pred 12 rokmi a 12 m
Ale ten plazmový širokouhlý TV :D ..už som chcel vykriknuť aby neotváral nad hajzlom skrinku lebo vyskočí bubák :D
mat22334455 pred 13 rokmi
by som sa bal spat pod tym ventilatorom :D :D
m1k1 pred 13 rokmi
6 hviezdiciek by bolo malo .. :D :D :D
jodo pred 13 rokmi
Všetko sa odráža od ceny :D
pirat222 pred 13 rokmi
darmo, vsetko ide s dobou :D
liesky pred 13 rokmi
a odkial vie ze je to karibik
toxisteel pred 13 rokmi
Hej típek si vybere hotel s 1 * , a potom si natočí video aký kentus :) :D :D
axatek pred 13 rokmi
A tak nie najhoršie.Typujem na ***** hotel.
trojanhorsee pred 13 rokmi
A skoncilo to tak ze ta vrtula sa odtrhla a sepalila mu gebulu :D :D