Sučka pochovala svoje mŕtve šteniatko.

Poď maličký, prenesiem ťa! (Rusko)Autor: conan22 670 videní

Chúďa sučka, čo jej len je?Autor: scaramanga49 960 videní

Hluchá sučka imituje štekanieAutor: shitmaster16 183 videní

NaháňačkaAutor: lokes34 410 videní

Ty si mi nasrala do topánky?Autor: v4v45 684 videní

Ty chceš, a ja nie...Autor: psychoza9 858 videní

Moja sučka JessicaAutor: dimitri1118 863 videní

Šteniatko spíAutor: tigrica31 992 videní

Šteniatko sa pokúša zavýjaťAutor: uhorkac13 371 videní

Poslušné šteniatko retrieveraAutor: t0mas77 773 videní

Spinkajúce šteniatkoAutor: ancore66 212 videní

8 bradaviek bude máloAutor: dynamitero18 144 videní

Šteniatko sa učí zavýjaťAutor: lilinka6997 997 videní
semtex87 pred 12 rokmi a 12 m
takeho psa vyucit za hrobara
sebko113456 pred 13 rokmi
Ak môžte podporte tento projekt...
http://www.indiegogo.com/projects/help-me-build-a-forever-home-for-indian-stray-dogs?c=home
markelof pred 13 rokmi
Okrem tej piesne ta mali dat metal !
makakstromovy pred 13 rokmi
Popis videa uplne odveci ale tie vaše komentáre ma ináč pobavili :D
filip11221 pred 13 rokmi
Aj ja som včera pochoval svojho zajačika.. mal som ho 8 rokov a zomrel mi na rukách... :(
kerberos pred 13 rokmi
dojímavé, niektoré zvieratká majú v sebe viac citu ako ľudia :(
analysis pred 13 rokmi
Video je zlej kvality, ale súhlasím s väčšinovým osadenstvom, že to nie je pochovávanie. Neviem o zvierati, ktoré by pochovávalo telá do zeme, avšak už spomenuté slony majú svoje pohrebiská kam chodia zomierať. Po smrti ich iné slony prikryjú vetvami a strážia, dokonca ohmatávajú kosti svojich druhov, teda im prejavujú akúsi úctu.
mcrhcp pred 13 rokmi
je to dojemné jak ho tam zahrabava...a častou aj kvoli tej hudbe sakra prečo ju tam dali
david0410 pred 13 rokmi
Zdochlinu by mala 2 metre pod zem zahrabať...
sambora pred 13 rokmi
Najhorsie v zivote je ten pocit ked vam zomrie vase potomstvo a niet cesty spat..ale fakt dojemne video...je vidiet ze ani zvierata to nemaju na haku
vanesocka pred 13 rokmi
Je mi zle z tychto vašich komentarov ! Verte či nie aj zvierata maju city !
qotres pred 13 rokmi
Podla mna to stena zahrabuje preto, aby ochranila svoje zijuce steniata. Snazi sa zakryt zapach mrtveho steniata aby neprilakal zver. Nejde o ziadne city, su to len pudy
prenajmladsich pred 13 rokmi
radšej si pozrite Dokument Stopy Krve -> http://tojesmrad.cz/stopy-krve-1-dil-2/ a potom bedákajte nad čoklom čo zahrabáva podľa mňa ani nie šteňa...
daweblood pred 13 rokmi
Sucka pochovala svoje steniatko :D jaaj popis je vtipny .. po prve je to pes a nie sucka a podruhe je to mala koza :D
caporegime pred 13 rokmi
dost dojimava hudba na to ze si len zahrabava svacinku na horsie casy :D
smajzer33 pred 13 rokmi
nerozumiem prečo im hovoríme že zvierata, ked zvierata sme my....
turboelite pred 13 rokmi
ešte aj ten pes ma viac rozumu ako poniektorí ľudia ....
lanza pred 13 rokmi
Ten debil čo to natáčal ako mohol tiež pomôcť -_-
vylizpicinsky4 pred 13 rokmi
najlepsie je šteňa v gulasi alebo na cesnaku :D
tommas9 pred 13 rokmi
Hudba je tusim z hry Final Fantasy :)