Originálna reklama na alkoholický nápoj Wodka.

Reklama na vodkuAutor: antixxx6 919 videní

Ožran's partiesAutor: freestailo29 960 videní

Vodka tabletnajaAutor: 2peto245 373 videní

Traja kovboji - reklama na vodkuAutor: kompresor4 379 videní

Ruska vodkaAutor: wiruz38 038 videní

Sobia pesnickaAutor: sali4 785 videní

Epická amatérska reklama na vodkuAutor: toffinko3 540 videní

Ja vypijem celú vodku a zapijem ju pivomAutor: urfik102 623 videní

DominaAutor: trix36 737 videní

Poliaci sa tešia z nakúpenej vodky (KURWA)Autor: fantomas31 423 videní

Amundsen - Škandinávska čistotaAutor: jures6 011 videní

Vodka "Bajkal"Autor: kohb16 735 videní

Vodka 50 - krát pálivejšia ako tabascoAutor: almano15 851 videní
bobakznosa pred 1 mesiacom a 1 t
ale na konci im musí aj dať :D
tyrkys pred 6 rokmi a 1 m
130tisíc toto video? No vidím, že som tématicky úplne vedľa. Na druhej strane ale aspoň vidno, aké chute tu na Slovensku prosto vanú, čo je divákovi po vôli... Trápne, hrozne prízemné a bezduché.
panko1234 pred 6 rokmi a 2 m
zadok ma luxusny :)
larkin pred 9 rokmi a 8 m
...cítim sa v rozpore sám zo sebou...neviem,...či mu mám závidieť... :D
ebe pred 10 rokmi a 4 m
:D stále poteší
zemacek pred 11 rokmi a 7 m
99% Pricing 1%Quality :DDDDDD xD
domka pred 11 rokmi a 9 m
Takto nejako si to predstavujem aj ja vo svojej domacnosti :) :D :D
popo3 pred 11 rokmi a 12 m
0:36 oooooooooooo fuck. :D
kaletor87 pred 12 rokmi a 1 m
arabska reklama na alcohol či čo
schympanze pred 12 rokmi a 1 m
daco mi tam chyba ale ajtak dobra reklama :)
pucher pred 12 rokmi a 1 m
Koksoooo,....dnes sú zase komentáre lepšie ako videjko :D Lewica :D 0ku8 :D Analnyhnis :D Urzon :D A celému to na koniec nasadil korunu jednoznačne Safty :D Ten ma presvedčil, aby som sa dnes prihlásil :D
sp33dy pred 12 rokmi a 1 m
v rusku netreba reklamu na vodku takisto ako u nás na chleba :d
zavislacka pred 12 rokmi a 1 m
niet nad ženy čo vedia čo robia! :D
skradola pred 12 rokmi a 1 m
To boli pomocníci, čo ? :D
bohznebies pred 12 rokmi a 1 m
Kupim, predam, alebo vymenim bicykel. Zn: Nemusi to byt ani bicykel.
urzon pred 12 rokmi a 1 m
Na tento komentár dajte 9+ a 9- dakujem.
ercole pred 12 rokmi a 1 m
Prečo rovno nevošiel do svojho bytu ale čakal za dverami? :D
com3533 pred 12 rokmi a 1 m
Napadlo ma jedno porekadlo: Dobré dievčatá sa dostanú do neba, zlé všade. :D :D
kajusshqa pred 12 rokmi a 1 m
pche! ja to zvladnem aj bez kadejakých úchyliakov :D
kristinkam9 pred 12 rokmi a 1 m
Pripomína mi Angelu zo serialu Kosti :D