Známy iluzionista Dynamo sa tentokrát pre Pepsi Max vznášal ponad ľudí v Londýne.

Dynamo a chôdza po vodeAutor: rawspen23 118 videní

Dynamo Magician ImpossibleAutor: bravotango13 716 videní

Ilúzia s dáždnikomAutor: therock87 065 videní

Iluzionista Dynamo - telefón vo fľašiAutor: rawspen26 781 videní

Kúzelník Dynamo - levitáciaAutor: rawspen22 695 videní

Jednodúchý trik - Balducciho levitáciaAutor: spetrik4 636 videní

Iluzionista David Blaine u Jimmy KimmelaAutor: v4v40 552 videní

Levitujúci mužAutor: chlpca30 625 videní

Kuchynský iluzionistaAutor: johnatan47 735 videní

Dokonalá ilúzia s rotujúcim oknom a pravítkomAutor: zork12 335 videní

Preletel sa s nákupným vozíkom po obchode!Autor: urfik16 708 videní

Jogín - iluzionistaAutor: kokoszupora26 272 videní

Levitácia na letiskuAutor: rowdies28 292 videní
jurkoxxl pred 8 rokmi a 1 m
v riti ma dynamo...preto lieta :D,,sak to viem uz z nazvu :D
weseli pred 11 rokmi a 11 m
a zrazu by prisla niaka znacka a ma po kuzle
lion2006 pred 12 rokmi a 11 m
skor reklama mala byt na Redbull, ten dava kridla nie? :D ci to uz aj pepsi? :D :D :D
7noro7 pred 12 rokmi a 12 m
trapošina
jebemtimamu pred 12 rokmi a 12 m
troska si polietal a take love dostal za reklamu ze sa mozme z toho dosrat :D
kerberos pred 12 rokmi a 12 m
znamená to že keď si kúpim Pepsi Max aj ja sa budem vznášať pomedzi ľudí? :O
k1c1 pred 12 rokmi a 12 m
ale musí točiť na výšku ahm... :D :D
kuro2214 pred 12 rokmi a 12 m
1:42 dáva znak ,aby ho spustili.... Ale inak je to pán :D
mat22334455 pred 12 rokmi a 12 m
nechcem vas klamat ale dynamo je točivý elektrický stroj, ktorý premieňa mechanickú energiu z rotora hnacieho stroja na elektrickú energiu vo forme jednosmerného prúdu. :D :D :D ... a iluzionistov nemam rad lebo neviem ako to robia :D
salinko pred 12 rokmi a 12 m
šetko su to triky stači porozmyšlať keby dakto vedel dačo take tak nikdy to do telky neda ani nič :D...by len s 5 eur robil 500 :D
mm1234 pred 13 rokmi
Neviete ako sa vola ta skladba?
strasnyrovnykrok pred 13 rokmi
ja tak tiež cestujem keď je vnútri revizor
qotres pred 13 rokmi
http://youtu.be/W-dgh3OSxpg Tu je dokaz ze su to len kamerove triky, nic viac :)
rado407sw pred 13 rokmi
Keď som mal cca 10 rokov mal som bicykel ESKA a aj mne sa dynamo vznášalo na prednej vidle :D
mrnino pred 13 rokmi
trápna reklama na pepsi
bundo pred 13 rokmi
vôbec ma nebaví takéto ani kukať pretože sú to obyčajný platený komparzisti
dajmineco pred 13 rokmi
lepší ako harry poser
qotres pred 13 rokmi
Nazov videa by som zmenil na Dynamo sa vznášal ponad ľudí v TV show :) To je trapas, nikto ho nevidel nazivo :D
zer0 pred 13 rokmi
dynamo je paaaaan,len trosku kamerka by mohla sirsie zabery robit,aby sme vsetci videli zeriavy,lanka,perdo love od pepsi atd ...
druhypokus pred 13 rokmi
ako je napisane nizsie , ta ruka neboli jeho a posledny zaber ked schadza je robi bez ludi mimo ludi preco asi