Kompilácia nehôd kamiónov a nákladnych aut na cestách zachytených kamerami v aute.

Nákladiaky na ázijských cestáchAutor: naceste6 991 videní

Kamión kyvadlomAutor: benyxxxxx28 601 videní

Keď slabomyseľní naložia nákladiakAutor: mg47 498 videní

Extrémne brzdenie rôznych ťažký vozidielAutor: furikar50 489 videní

Čakám v zápche pod mostom, keď tu zrazuAutor: tegernako39617 877 videní

Sloní výpalníci v Kambodži zastavujúAutor: urfik14 656 videní

Rusko: nákladné autoAutor: romales76 984 videní

Keď to vôbec nečakáš! (Rusko)Autor: godzilla41 528 videní

Špeciálny jazdný pruh pre vozidlá, ktorýmAutor: smoop27 672 videní

Indický nákladný kabrioletAutor: dekel35 944 videní

Obiehať nákladiak na motorke po krajnici nebolAutor: buchnad16 298 videní

Kompilácia dopravných nehôd XVAutor: babulik25 778 videní

Váš tovar je už na ceste!Autor: kalatrava6 973 videní
bloomfield pred 11 rokmi a 8 m
ten pri 3:55 bol z buducnosti mal tam rok 2018 :) :)
kerberos pred 13 rokmi
zaujímavejšie ako autonehody osobákov :)
br23 pred 13 rokmi
v 5:00 čo tam tá ochkala lebo sa k nim blížil ten kamión z vedlajšieho pruhu a ani si nevšimla že za nimi sa o sekundu neskôr stane búračka :D
mat22334455 pred 13 rokmi
casto sklame ludsky faktor :/
555tomino pred 13 rokmi
2:13 kam sme sa to dostali ked uz aj cyklista narazi do kamionu :D
roneone pred 13 rokmi
0:20 pekne zaparkoval :D
321marecek321 pred 13 rokmi
Skoro ako ja na Euro Truck Simulátore 2 :D
issuething pred 13 rokmi
2:32 duchaprítomnosť, pozornosť a reakcia 100 bodov.
kasejbobo pred 13 rokmi
akože v pohode ja len to nemám rad ked obieham kamion som mu v polke a on sa zacne jamam vyhybat akoze je pravda ze nevidi bohviako dole ale aj tak..
singermato pred 13 rokmi
no hotovo!
jedenchlapec pred 13 rokmi
0:24 zaparkoval :D
mato13579 pred 13 rokmi
0:38 dobre zrušil ten semafor
pepe2144 pred 13 rokmi
5:33 kvalitná reakcia
pepe2144 pred 13 rokmi
3:04 zabehla kôstka zo slivky :D
vier pred 13 rokmi
3:17 tam určite robili party orgie :D :D :D
tigrica pred 13 rokmi
:D 4:42 ruble
phatrick pred 13 rokmi
ked idem na bajku a prebehne popri mne takyto nákladiak s drevom tak ma až zmraziii ...
bosstonmarsden pred 13 rokmi
Čo sa stane, keď sa zrazí kamión s trabantom?
Nič, kamión ide ďalej
bocan135mod pred 13 rokmi
inac - vacsinu z tych vodicou(myslim co idu na osobakoch) netrea lutovat :) - vacsina z nich to robi iba koli poistke....aby dostali zaplatene. minule som to videl aj v TV - to iste robi aj jeden sofer autobusu - proste vytlaci a sa nestara (+ ma namontovanu kameru v buse aby mu verili :) )
vodicce pred 13 rokmi
pre vodicov v osobakoch ak ste vedla kabiny kamiona tak ste neviditelny pre kamionistu tam vas nevidi vid priklad 4:47 a 5:49 jazdite opatrne a navzajom sa respektujte :)