Giorgi Tevzadze bol bláznivý šofér M5, ktorý si zamenil pretekársky okruh za mestské komunikácie v plnej premávke.Giorgi sedel na mieste spolujazdca, ktoré mu po zrážke so stromom bolo osudné…za volantom sedel jeho kamarat ktory dostal smyk a vletel do stromu.auto patrilo giorgimu.

BMW M5 e39Autor: benyxxxxx35 923 videní

BMW M5 turboAutor: killer94429 972 videní

"NeedForDrive.com" Giorgi Tevzadze Last ProjectAutor: ubuntu6 060 videní

BMW M5 Hurricane 730hpAutor: adik121112 164 videní

NeedForDrive.com - Giorgi Tevzadze Last ProjectAutor: ubuntu3 508 videní

BMW M5 f10 - DriftingAutor: mikio3 636 videní

BMW Concept M5 ExclusiveAutor: 00parast007 081 videní

BMW M5 HurricaneAutor: adik121125 024 videní

Šialený vodič na BMW M5Autor: obrik15165 975 videní

BMW M5Autor: demonoid48 998 videní

Nové BMW M5Autor: 19misscho1913 675 videní

Brutálny zvuk BMW M5 e39Autor: vsetkobsadene14 021 videní

BMW M6 VS BMW M5Autor: dodge27 562 videní
titomt pred 12 rokmi a 8 m
sedadlo spolujazdca = sedadlo smrti
R.I.P.
ubuntu pred 12 rokmi a 9 m
ODPOCIVAJ V POKOJI , Gio dufam že sa stretneme v nebi a neboj sa tvoju krasnu M5 niekto opravi a ked nie spravim to sam
zaxs1 pred 12 rokmi a 9 m
cest jeho pamiatke a jazdeckym zrucnostiam... teraz brazdi nebeske cesty :(
postal123 pred 12 rokmi a 10 m
Užíval si život na plno a nebál sa nijakých prekážok .....obdivujem ho ....:( R.I.P :(
smudlo pred 12 rokmi a 10 m
asi to tak malo byt...proste koniec filmu..zaverecna...R.I.P
khowk pred 12 rokmi a 11 m
Bol to jazdec. Žil pre jazdu, zomrel pri jazde. Mal smolu že bol spolujazdec.
skratchy pred 12 rokmi a 11 m
R.I.P je mi ho veľmi luto... :( :( dufam že pokračuješ tam hore
mrsoplik pred 12 rokmi a 11 m
Jeho kamarát zachránil minimálne 1 život
conka pred 13 rokmi
S kým s čím s BMW.
hajzlik07 pred 13 rokmi
teraz mi dajte mínuska kolko chcete ale len tolko ku nemu, bol to frajer borec on to mal v rukách proste ano ohrozoval ludí ale určite menej ako niektorý starci na naších cestách čest výnimkam ale ja ho uznávam a dalej aj budem lebo verím tomu že ten chalan ešte len začína nuž už nie na našej zemi ale tam hore určite pokračuje máš môj rešpekt on sa proste v tom BMW narodil a v nom aj umrem, škoda len to že ako spolujazdec :( je mi ho strašne luto ako kebyže mi to je brat :( a uznávam ho preto lebo sám to začínam robit to čo on robí .
moje video jedno, a budem pokračovat v tom a pôjdem v jeho stopách . R.I.P brácho :(
http://www.youtube.com/watch?v=n2ouUAuKegs
habibi pred 13 rokmi
..netreba....pokusat osud....nevyplaca sa..
johny1979 pred 13 rokmi
žeby karma ???
bmwperformance pred 13 rokmi
To co robil bolo nebezpecne ale robil to co ho bavilo a bol v tom dobry :) cest jeho pamiatke
janciii pred 13 rokmi
Myslim ze sa to dalo cakat vzhladom na to co robil ... som ale rad ze to bol strom s kym sa zrazil a nie nevinny ludia v inom aute.
dejvoo pred 13 rokmi
Bol to blázon, ale užíval si život....
volcan0 pred 13 rokmi
http://www.upnito.sk/0/32f3q5q6vuaqxu6er744vkjtktc672hy .jpg odstranit medzeru
vsetkobsadene pred 13 rokmi
Rest in Peace bol to frajer! a nech si myslí kto chce čo chce
thelostsoul pred 13 rokmi
Možno budem teraz za zlého, ale mne ho ľúto nie je, pri tej jeho jazde mestom mohol nejedného človeka zabiť . Síce teraz nešoféroval on, ale dostal o čo si koledoval