Odvážlivec menom Nik Wallenda a jeho prechod po lane ponad 460 metrov hlboký Grand Canyon. Celý prechod mu trval 22 minút.

Po lane v 100-metrovej výške bez isteniaAutor: demonoid22 452 videní

250 metrov po lane bez isteniaAutor: lucasinoo63 006 videní

4x4 by to malo zvládnuť (Grand Canyon)Autor: biomarecek45 119 videní

Grand CanyonAutor: alexilaiho20 080 videní

Skočila s ním bez isteniaAutor: dukeles44 705 videní

Jay Cochrane - badman bez istenia Autor: pseudonka6 981 videní

Provazochodci išli proti sebe na jednom laneAutor: almano113 926 videní

Cesta od Monument Valley po Grand CanyonAutor: lumadventures1 997 videní

Prelet nad kaňonomAutor: tigrica3 812 videní

A do psej matere, načo som tam len lozila?Autor: tchoroid12 770 videní

Čaro Grand Canyon-uAutor: izu4l12 115 videní

Grand Canyon 2Autor: matros7 443 videní

Jeho hobby je lozenie bez istenia po výškovýchAutor: godzilla13 273 videní
legan pred 12 rokmi a 11 m
raz skonci zle ako mastny flak...to mi verte.
kerberos pred 13 rokmi
samovrah so žrďou a bez istenia :)
tomybr pred 13 rokmi
ktovie kolko za to dostal...
semto pred 13 rokmi
Dávali to naživo, je to boh tento týpek!
tibkactt pred 13 rokmi
To je iný blázon, čo ci mrdá.
guard pred 13 rokmi
a v rifliach :D
jozeficek pred 13 rokmi
milujem výšky, ale na toto by som si netrúfol...
cicavec69 pred 13 rokmi
kebyze dostanem tolko love jak on od discovery a roznych sponzorov tak to aj cele prebehnem jak on kukoncu :)
electra pred 13 rokmi
Viac ako to, ze presiel po lane by ma zaujimalo napriklad ake tazke je to lano a akym sposobom ho tam upinali, pod akym tlakom a tak.. A to nieje jedine video kde ma zaujima zakulisie, ktore nikdy nikto bud nenatoci, alebo nezverejni, alebo to neviem najst :-)
zezralsmikok pred 13 rokmi
nabuduce si taku palicu zoberiem na cestu zo senku, aj ja budem frajer :D
mirroslav pred 13 rokmi
Najlepsie jak oni vedia aj padat :D tak aby sa zachytili
lukky22 pred 13 rokmi
tomu sa povie hazard zo zivotom....
sailer pred 13 rokmi
Nech to spraví bez lana. :D
rudyv6 pred 13 rokmi
fest som vedel že da rozbeh na konci :)
chucknorris001 pred 13 rokmi
má u mňa rešpekt! ja sa na lano nedokážem ani postaviť a nie ešte prejsť toto.
luckerisnotdead pred 13 rokmi
ja si dokažem vyšmalcovať vtaka lavou rukou a to som pravak..nice ja :)
rogan10 pred 13 rokmi
Dobre kysol :D
rogix pred 13 rokmi
este ze sa mu na tu palicku neposadil volaky vtak...
toxisteel pred 13 rokmi
a kde je REDBULL :) :D
teran25 pred 13 rokmi
ľudia sú šialený ;) ešte že tak :D