Aston Martin nad Dubajom

zobraziť viac ↓
cargobull 22 139 videní

Britská automobilka Aston Martin oslavuje 100 rokov svojej existencie. Nový Vanquish dosiahol nových výšok, keď ako prvý na svete pristál na pristávacej ploche hotela Burj Al Arab v Dubaji. Tejto udalosti sa zúčastnila jeho výsosť šejk Mansúr bin Mohammed Al Maktoum a generálny riaditeľ Astona Martina Dr. Ulrich Bez, a oslavy stého výročia naďalej pokračovali.

  • Kvalita: HD NQ LQ
  • Zverejnené: 24.6.2013 12:46
  • Páči sa: 63% (63 hlasov)
  • Obľúbené: 15
  • Komentárov: 141
  • Dľžka: 4:28
  • Kategória: cestovanie
  • Tagy: aston, martin, dubaj, dubai, burj, al, arab, atlantis, palm, hotel, vrtulník, helikoptéra, aston martin
Odoberajte nás aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ.
Komentáre (141)
zobraziť viac ↓
  • dobrysom pred 8 rokmi a 8 m
    grcať sa mi chce s tých keketov

  • supercar pred 11 rokmi a 5 m
    Ked čitam tieto komentare tak si pripadam ako na stranke mentalne retardovanych.

  • vier pred 13 rokmi
    trapas video

  • khowk pred 13 rokmi
    Jeho veličenstvo ??? si robíš pi.. nie ??

  • patrik02468 pred 13 rokmi
    zbytocnost ale auto pekne

  • 9aristokrat9 pred 13 rokmi
    co bude ked dojde ropa alebo ju uz nebude treba?

  • misulin pred 13 rokmi
    Iny svet :D o takomto sa slovakovi ani nesniva a pre nich je to ,,realita,,

  • guard pred 13 rokmi
    Chudobný to kraj ten dubaj

  • pisiak3 pred 13 rokmi
    mal tam dakto driftovat...

  • tornado11 pred 13 rokmi
    no ak araby chceli vidieť aston martin tak si ho dali priviesť

  • crater pred 13 rokmi
    nuda...

  • ericek13794 pred 13 rokmi
    stale tu vidim len dubaj ! :D videt ze keby tam mali dat slovensko tak by tam bola skoda 120 :D :D

  • jonny pred 13 rokmi
    2:20 heh jak mu uplne stoji vrtule:O :D

  • miso22552 pred 13 rokmi
    mňa by už s tym vrtulnikom nebolo

  • xxxtomuldoxxx pred 13 rokmi
    1:10... nepripomina vam Nissan GTR?

  • davidguetta pred 13 rokmi
    VIETE ŽE : Milióny stromov ročne sú náhodne zasadené veveričkami. Uložia si svoje oriešky do zeme a neskôr zabudnú, kam ich dali.

  • svetozarblanka pred 13 rokmi
    tak by som vyfackal tích šejkov za to plytvanie...

  • soson52 pred 13 rokmi
    vuááááu...pokakám sa z toho! (aj tak chleba nezlacnie)

  • nezmo32 pred 13 rokmi
    Hej ty Mudžahedýn bin hábit to si mi to auto mohol rovno dať a vyšlo by to lacnejšie ako s ním letieť niekam na strechu dákej budovy.

  • pichajaba pred 13 rokmi
    to auto sa mi podoba na skyline ... zpredu zboku