Britská automobilka Aston Martin oslavuje 100 rokov svojej existencie. Nový Vanquish dosiahol nových výšok, keď ako prvý na svete pristál na pristávacej ploche hotela Burj Al Arab v Dubaji. Tejto udalosti sa zúčastnila jeho výsosť šejk Mansúr bin Mohammed Al Maktoum a generálny riaditeľ Astona Martina Dr. Ulrich Bez, a oslavy stého výročia naďalej pokračovali.

Dubaj zhoraAutor: cargobull8 760 videní

Dubaj: mesto extrémovAutor: cargobull7 149 videní

Dubaj zrýchlene 2013Autor: cargobull18 129 videní

Východ slnka v zahmlenom meste Dubaj HDAutor: cargobull17 726 videní

Dubaj z vtáčej perspektívy (krásne zábery)Autor: svetom13 470 videní

Technické súvislosti / Engineering ConnectionsAutor: sergi5 254 videní

Imagine Dubai - Timelapse (2019)Autor: cargobull13 597 videní

Skateboarding v aquaparku (Dubaj)Autor: cargobull18 048 videní

Hotel Atlantis v DubajiAutor: cargobull48 463 videní

Red Bull na vrchole hotela Burj Al ArabAutor: cargobull3 353 videní

Hotel Burj Al ArabAutor: maaarcus36 290 videní

Prelet nad DubajomAutor: kocipp120 584 videní

Nový rok v Dubaji 2019Autor: cargobull3 099 videní
dobrysom pred 8 rokmi a 8 m
grcať sa mi chce s tých keketov
supercar pred 11 rokmi a 5 m
Ked čitam tieto komentare tak si pripadam ako na stranke mentalne retardovanych.
vier pred 13 rokmi
trapas video
khowk pred 13 rokmi
Jeho veličenstvo ??? si robíš pi.. nie ??
patrik02468 pred 13 rokmi
zbytocnost ale auto pekne
9aristokrat9 pred 13 rokmi
co bude ked dojde ropa alebo ju uz nebude treba?
misulin pred 13 rokmi
Iny svet :D o takomto sa slovakovi ani nesniva a pre nich je to ,,realita,,
guard pred 13 rokmi
Chudobný to kraj ten dubaj
pisiak3 pred 13 rokmi
mal tam dakto driftovat...
tornado11 pred 13 rokmi
no ak araby chceli vidieť aston martin tak si ho dali priviesť
crater pred 13 rokmi
nuda...
ericek13794 pred 13 rokmi
stale tu vidim len dubaj ! :D videt ze keby tam mali dat slovensko tak by tam bola skoda 120 :D :D
jonny pred 13 rokmi
2:20 heh jak mu uplne stoji vrtule:O :D
miso22552 pred 13 rokmi
mňa by už s tym vrtulnikom nebolo
xxxtomuldoxxx pred 13 rokmi
1:10... nepripomina vam Nissan GTR?
davidguetta pred 13 rokmi
VIETE ŽE : Milióny stromov ročne sú náhodne zasadené veveričkami. Uložia si svoje oriešky do zeme a neskôr zabudnú, kam ich dali.
svetozarblanka pred 13 rokmi
tak by som vyfackal tích šejkov za to plytvanie...
soson52 pred 13 rokmi
vuááááu...pokakám sa z toho! (aj tak chleba nezlacnie)
nezmo32 pred 13 rokmi
Hej ty Mudžahedýn bin hábit to si mi to auto mohol rovno dať a vyšlo by to lacnejšie ako s ním letieť niekam na strechu dákej budovy.
pichajaba pred 13 rokmi
to auto sa mi podoba na skyline ... zpredu zboku