Možno si len povedal, "dnes mám všetko na saláme"

Niektoré dni bývajú také...Autor: mymo8 858 videní

Zlý deň v práci?? 2Autor: jjjjj54 857 videní

Mali ste zlý deň v práci?Autor: zabozako10 282 videní

Zlý deň v práciAutor: buchnad31 031 videní

Zlý deň v práci 1Autor: tegernako3962 787 videní

Zlý deň v práci a porádna robota sa ceníAutor: monsio2 698 videní

Zlý deň v práci??Autor: jjjjj54 382 videní

Zlý deň v práci bol odrazu ešte horšímAutor: tchoroid13 442 videní

A pondelok opäť začal tradičneAutor: yannik8 051 videní

Spadlo mu na hlavu hniezdo sršňov!Autor: tegernako3963 267 videní

Ja sa dnes na to všetko vykašlem! (do psejAutor: godzilla8 467 videní

Pondelok ráno v práciAutor: norman3119 249 videní

Mali ste zlý deň? Určite nie taký, ako tentoAutor: yannik7 799 videní
richmond93 pred 8 rokmi a 5 m
ale aj tak to bude musieť pozbierať a znova :D keby nerobil debilka a zapojil tú tekvicu tak by to ukladal normálne a potom sa vyventilovať na asfalte :D
danielsjack pred 13 rokmi
asi je plateny od hodiny
cislo5 pred 13 rokmi
Dobrý deň, tak už Vám posielame tie porcelánové šálky, čo st si objednali... :D
crosscut pred 13 rokmi
veď prečo nie .. ked to moze spravit 2x ....
sm0ky777 pred 13 rokmi
to je tak keď mu povedia že má padáka ale dnešok si ešte odrobí :D
habibi pred 13 rokmi
..let sa odklada na dobu neurcitu..:D