Učiteľ chémie trochu machroval pred študentami a skoro bolo z toho sebaupálenie.

Najzábavnejší profesor chémieAutor: mrtee25 958 videní

Hodina chémie v EgypteAutor: uhorkac30 758 videní

Učiteľ chémie, ktorý vie zaujaťAutor: uschiglas54 296 videní

Fake profesorAutor: noone4 327 videní

Učiteľ chémie failAutor: scafo27 502 videní

Xindl X - ChemieAutor: blackdragon6075 108 videní

Vy ste najlepší učiteľ chémie akého smeAutor: mymo37 822 videní

Zmena triedy a hodiny lusknutím prstaAutor: jasa3 554 videní

A teraz to zapáľ (pokus s alkoholom)Autor: kaligula20 740 videní

Učiteľka chémieAutor: 1mp3boss19 989 videní

Chémia zábavné - jódové hodinyAutor: tchoroid13 555 videní

Ako profesor sliepku naháňalAutor: lokes23 571 videní

Chemik z neho asi nebudeAutor: drfledermaus22 828 videní
vlkdivoky pred 12 rokmi a 11 m
Dobre som sa zasmial :D Vidno , že je to učiteľ chémie a nie fyziky :D
kerberos pred 13 rokmi
chcel dať do toho aj trochu šoubiznisu, skoro nevyšlo :D
troopper pred 13 rokmi
,...ma talent
mamdostdlhemeno pred 13 rokmi
to dakto točil strojčekom na zuby ??????????
toftik pred 13 rokmi
jak pekne vzblkol aj tak nechapem kam to chcel hodiť :D
svatousek pred 13 rokmi
keď sme mali starú učiteľku, tak lietali skúmavky vzduchom :D ale teraz tá nová s nami nerobí žiadny pokus
miromich pred 13 rokmi
prilis hlupy ucitel chemie
luki3333 pred 13 rokmi
Zase točené horálkou ? :D
lukky22 pred 13 rokmi
nekupujte iphone....vela ludi s nim toci takto na p*cu
jozeficek pred 13 rokmi
jaj, ja si pamätám ako spolužiak na chémii nevedel zapáliť zápalku...:D:D to bola sranda na jeho účet...
sams0n pred 13 rokmi
ja z chémia poznám iba H2So4,H2CO3 a podobné píčoviny :D toto je život a ne vzorce
m1shell pred 13 rokmi
to je hodina chémie :D nie ako tie, čo sme mali my...
mironoga pred 13 rokmi
Ján Hus by bol naňho hrdý :D
PS: vsteko naj k menimám všetkým Jánom
singermato pred 13 rokmi
pravy krotitel ohna
fossee pred 13 rokmi
tiež sa viem poliať benzinom a zapaliť a neučim chemiu :D :D
wahiro pred 13 rokmi
To ako dal ruky na konci...Ta dááá :D
maotse pred 13 rokmi
Aspoň sa snaží zaujať... vždy lepšie ako tú hodinu pretrpieť s nejakým nudným bastardom...
ericek13794 pred 13 rokmi
no tak akoze velky chemik :D :D podpalit sa mne s ato raz skoro podarilo z benzinom ale nastastie to odniesla iba slapka :D
majkl100 pred 13 rokmi
nech s tym ide na ciganov :D
nikilauda pred 13 rokmi
este ako pekne to na koniec uhral :D sak nic sa nestalo iba horel :D