Tento prístroj vám namieša drink podľa vašich prianí.

Koktejlový senAutor: jasa3 480 videní

Doplnok do každej kuchyne - šejkerAutor: marlborka2019 058 videní

Lesný koktejl (Tokio)Autor: muerte16 977 videní

DegustátorAutor: mafuko39 613 videní

Tento barman teda drinky miešať vie!Autor: esterina7 086 videní

Domino drinkyAutor: noone22 821 videní

Ako namiešať drinkyAutor: rowdies14 405 videní

Dnes mám pre vás výbušný koktejlAutor: kalatrava7 030 videní

Konečne užitočný robotAutor: conan3 996 videní

Keď Yuzo Komai pripravuje v japonskom bareAutor: tchoroid17 397 videní

Fantómove koktejlyAutor: lucianr40 464 videní

Reklama na energeticky napoj XSAutor: sojka199210 316 videní

Tak teda ďakujem pekne za drink!Autor: heminko18 939 videní
vlk007 pred 8 rokmi a 10 m
super :D také chcem :D aj si vyrobím doma :P
pkst pred 12 rokmi a 12 m
nič moc.pohlad na barmana,ktorý ovláda svoju prácu,je rozhodne lepší...nehovoriac o tom,ak je to pekná barmanka... :)
borisssss pred 13 rokmi
tak uz sa nebudem pozerat na diskotekach na pekne barmanky :( budú mi chýbať :( :D:D
sifo44 pred 13 rokmi
Len to bliká ako v cirkuse, je to na grc ...
ericek13794 pred 13 rokmi
dobre a ked budem chcet si zarobit iny koktjl by ma zuajimalo jak to sa bude programovat
mat22334455 pred 13 rokmi
a s platenim to ako vymyslia ? :)
sambora pred 13 rokmi
dost ubohe ze uz aj barmanov chcu vymenit za robotov...
habibi pred 13 rokmi
..tak na zdravie..:D
justtime pred 13 rokmi
Do teraz som sa hadal s barmanom a teraz sa budem hadat so strojom :D
zipoo11 pred 13 rokmi
Podla mna to nikdy nenahradi original barmanov .. ved casto su najvacsia atrakcia v podnikoch :D aa barmanky este vacsia atrakcia :D
stanley2112 pred 13 rokmi
A potom že je velka nezamestanosť...
skaryn pred 13 rokmi
Nepotrebujem dávit dúhu....Stačí pívečko a rum.. :)
darkwolf666 pred 13 rokmi
O chvíľku snáď za nás stroje budú robiť stroje totálne všetko. To naozaj nemôže niečo zostať rovnaké?
ppp13 pred 13 rokmi
kym by som sa dočkal drinku tak zdochnem od smädu.
skynets pred 13 rokmi
Americky Polemic tam hra ;];]
fastas pred 13 rokmi
barman je barman ;)
corcor pred 13 rokmi
ja už radšej nemiešam...:) :D
mata1 pred 13 rokmi
thirsty? lemon lemon lemon
mata1 pred 13 rokmi
samoobsluha :D :D
marfiacka pred 13 rokmi
hmm, aj niečo nealko? :D