Peter Sagan vám predvedie jeho úžasné parkovanie bicykla na streche auta.

Ako Peter Sagan preskočil Fabiana CancellaraAutor: lajkit37 228 videní

Pre tento moment sa oplatí dať ruky preč odAutor: iceweex4 506 videní

Peter Sagan majstrom sveta !Autor: uragan11 646 videní

Skokan SaganAutor: h1n184 924 videní

Peter Sagan úradujeAutor: rossoneri2311 807 videní

Peter Sagan po predposlednej etapeAutor: forsyte7 394 videní

Peter Sagan vyhral 2.etapu Tour de France 2016Autor: hofo227 053 videní

Peter Sagan reporteromAutor: syky16 124 videní

Sagan je majster SK v cyklistike 2017Autor: bbkraj2 900 videní

Peter Sagan - 3 km do cieľaAutor: kal145 576 videní

Skvelý Peter Sagan nedal šancu FroomeoviAutor: mfffvideo5 937 videní

Peter Sagan tretíkrát majster sveta!Autor: l3bron6 529 videní

Peter Sagan driftujeAutor: potox43 097 videní
6denissined9 pred 11 rokmi a 4 m
Peťo vie ;)
damian210 pred 13 rokmi
Pekné ale na kozmonauta aj tak nikto nemá :D
theadodo333 pred 13 rokmi
jeeemine kolko nevrazivych komentov.... lebo kazdy z vas vie ist na bicykli na rovinke 80km/h
a kazdy z vas dokazal tolko co on, vsak??
Tiez nemam rad cyklistov na cestach.... ale Sagan je PAN, co robi reklamu na citroeny, alebo na citrony
thezwarac pred 13 rokmi
či to je nafingované alebo nie to je jedno.... Jednoznačne je to borec!!!
kawasakininja pred 13 rokmi
vyhodnejšie ako toto je uz len jazdit na bicykli :D :D
jozeficek pred 13 rokmi
škoda že nebolo viac pohľadov kamier... ale video fajn...
trnavabulldog pred 13 rokmi
steroidy...
alamo pred 13 rokmi
hra to na frajera,ale hlavne ze pred autom bola na beton daka rampicka pristavena :D a davajte si minusiek kolko len chcete,vy ovce glupe :)
luccke pred 13 rokmi
sponzorske auto dostal pekne celkom :)
habibi pred 13 rokmi
...jednemu sympaticky..druhemu nie..ale som rada,ze je nas..takze hodne zdaru..Sagane..:D
andrejko1478 pred 13 rokmi
zeby takto vyskocil na kapotu? ... myslim ze tam bol este treti ktory dal potom prec rampu (dosku) z pred auta...
skaryn pred 13 rokmi
Na krose by to bolo peknejšie.Nech sa drží Petrisko.. :)
palis600 pred 13 rokmi
seká machra a robí reklamu na Citrony :D
palko155 pred 13 rokmi
mam podpis
fossee pred 13 rokmi
od sagana isto auto nekupim :D :D
fastas pred 13 rokmi
genialne, so spinavymi kolesami po aute :D
dodes252 pred 13 rokmi
Žeby reklama na Citroen?
dzordzo666 pred 13 rokmi
úžasné parkovanie..tam mohli nechať aj tú rampu po ktorej to vyšiel nie sa tváriť ako keby na to vyskočil
hiali20 pred 13 rokmi
nech to vyskúša na hammeri :)
bubaak pred 13 rokmi
To akoze tie rafiky to vydrzaly ? :D