Tanec v šťýle matrixu a bojových umení

zobraziť viac ↓
srdce 62 786 videní

Kenichi Ebina je súťažiaci v šou Amerika má talent. Na jeho telo asi pôsobí gravitácia iným spôsobom.

  • Kvalita: HD NQ LQ
  • Zverejnené: 21.6.2013 13:08
  • Páči sa: 93% (292 hlasov)
  • Obľúbené: 207
  • Komentárov: 115
  • Dľžka: 1:51
  • Kategória: hudba
  • Tagy: kenichi ebina, usa, amrika má telnet, tanec, gravitácia
Odoberajte nás aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ.
Komentáre (115)
zobraziť viac ↓
  • 7fero7 pred 9 rokmi a 8 m
    Frajer..

  • automechanik pred 11 rokmi a 8 m
    jasne ciiiiinanko :D

  • newman13 pred 12 rokmi a 5 m
    mal íst do matrixu on by to robil nažowo

  • raduso1983 pred 13 rokmi
    klobuk dolu

  • riadnysnicel pred 13 rokmi
    Presne takto sa ja ráno staviam z postele... http://bit.ly/p7qDO2

  • oceanek pred 13 rokmi
    tanec ?

  • steic pred 13 rokmi
    branemo ty tupí kár na tvoje zaostalé názory tu nieje nik zvedavý tak zalez do búdy a daj si košík na chrapu aby si netrepal debiliny :-D

  • ericek13794 pred 13 rokmi
    made in china :D

  • josiu pred 13 rokmi
    Product for U.S.A

  • freestailo pred 13 rokmi
    toto nieje tanec

  • miromich pred 13 rokmi
    tie bojove umenia mi nejak usli :D...vdaka za minusku ale radsej by som si vypocul nazor kde tam boli tie bojove umenia :D :D

  • p1xo pred 13 rokmi
    u mna nie.

  • calex pred 13 rokmi
    som jediny kto si vsimol ze v nazve je: v šťýle? :D

  • pepek10 pred 13 rokmi
    ukazal nam ze je ohybny,co bolo fakt super...ale myslim si ze z toho tanca nam vela nepredviedol...ale ako sou to bola dobra..

  • vitterko pred 13 rokmi
    1:21 sa urcite naucil od MAJSTRA bojovych umeni PROJECT DJ ANDREJ - a :D

  • natrikrat pred 13 rokmi
    sanka mi spadla dole,tykokos..

  • riesenie pred 13 rokmi
    pekné nohavice má :D

  • qualit1 pred 13 rokmi
    na raňajky mal tranformera? dobrý je

  • denydecoco pred 13 rokmi
    kde sa to da kupit? :D

  • mikenr pred 13 rokmi
    Hm no ked je taky krpaty... chudy...