Po prepitej noci, si sadol za volant a ochotne chcel zaviesť 11-ročnú dcéru svojej partnerky na vlakovú stanicu do Minsku. Ani vodič ani dievča neboli pripútaní. Momentálne je ich stav stabilizovaný.

Dievčina za volantomAutor: moriak5 301 videní

Ženy za volantom - top 10Autor: spown111 066 videní

Veľmi hlúpy manéver ženy za volantomAutor: buchnad30 836 videní

Ožran za volantomAutor: guzer24 240 videní

S alkoholom za volantomAutor: tigrica21 845 videní

Žena za volantom vs. chodecAutor: ampotheking26 980 videní

Opilec chel utiecť z miesta nehodyAutor: almano127 970 videní

Nafúkal “len” 3 promileAutor: arilus22 389 videní

Opilec havarovalAutor: katka112 370 videní

Toto sa naozaj môže stať iba žene za volantomAutor: krapula24 896 videní

Spitý idiot v auteAutor: cigiw34 445 videní

Prvýkrát za volantomAutor: tigrica3 393 videní

Telefonovanie za volantomAutor: vincentvega34 478 videní
ando1997 pred 13 rokmi
podla mna už pri prvom nachytaní že vodič je pod vplivom alkoholu by malo byt trestane na doživotne odobratie vodičskeho preukazu mastnou pokutou a ešte ten nejaký velnes v chládku..
telefonbudka pred 13 rokmi
Ciste hovado
kacena93 pred 13 rokmi
aky ludia....ty kks hned blikacky a ide pomoct tu by sa na teba doslovne vy**bali... :)
teran25 pred 13 rokmi
ja keď sa hovorí že ľudia sú svine a sebci toto video svedčí o opaku a ten vodič možno ani nebol opitý ale možno iba dostal mikrospánok.....
ebe pred 13 rokmi
to mala mladá šťastie, s opilcom do auta to ako sadnúť do truhly
523 pred 13 rokmi
a kde je koniec ? dalej isli peso ?
vedtosomja pred 13 rokmi
je pekné vidieť že ostatní vodiči sa zaujímajú a sú ochotní hned pomôcť a zastavujú .. a dufam že toho chlapa čo šoferoval auto ožratý zavrú !
migelo pred 13 rokmi
Sa mi páči, že ľudia tam zastavujú pomôcť. U nás sa 95% vodičov vyserie a zdrhá preč.
jozeficek pred 13 rokmi
nerozum...
davidguetta pred 13 rokmi
VIETE ŽE : V Japonsku zamestnávajú ľudí, ktorých prácou je vtláčať cestujúcich do vozňov metra
amfetamin pred 13 rokmi
nepochopim preco si ludia nedavaju bezpecnostne pasy. U mna je to automatika, aj ked idem preparkovat auto na 10metrov tak zo zvyku si dam hned pas....
ap2 pred 13 rokmi
kecy:D
qoson007 pred 13 rokmi
Sami páči jak hend vyskočili šoféri idúci za nimi:)
viemalenepoviem pred 13 rokmi
Na pohľad hrozná nehoda. Na šťastie to dievčatko prežilo.
roscoe18 pred 13 rokmi
nechapem ako si toto jeden clovek moze dovolit ... opili a sadnut za volant
jures pred 13 rokmi
nehorázna nezodpovednosť
majenka7 pred 13 rokmi
och ci pana az mi slzy vysli!!! ten chuj pridrbany!!! mlade 11 rocne dievca!!! skoro ju prizabil!!!
inak sa mi paci ako hned bez vahania jej teda im (aj tomu dilinovi) pomoct.. dufam ze to ludia nerobia len preto ze maju tie kamery..
dictionarywhore pred 13 rokmi
Takato dokonala hladka cesta v Rusku ? :D neverim !
pepopc pred 13 rokmi
Ja by som skôr povedal že žena za volantom.
kadan pred 13 rokmi
to je zodpovednost dpc