Zaujímavý LED elektrón, ktorý pri otáčaní vytvára rôzne programovateľné obrazce. Ktovie, či by u nás niečo takéto aj prešlo.

LED diskyAutor: stahy71 296 videní

Zdobené elektróny?Autor: matouc19 612 videní

BMW 7Autor: 00parast0071 120 videní

Barový stolík tuningového maniakaAutor: bombarderis27 330 videní

Také disky ma malo ktoAutor: lukotypek1 924 videní

Posledná zastávka hliníkových diskovAutor: tommygun47 694 videní

"Trošku" upravený Dodge ChargerAutor: thelostsoul30 221 videní

Úplne uletené diskyAutor: shitmaster34 495 videní

Kolesá nešťastiaAutor: buchnad34 576 videní

ADV1 wheelAutor: 00parast003 762 videní

Led kolesá na bicykliAutor: edison7 938 videní

LED kolesá môžete mať aj na bicykliAutor: t1o1m22 287 videní

Chromove CamaroAutor: 00parast007 694 videní
vaclavrosner pred 2 rokmi
no, ako, musím konštatovať že mám inú profesiu a neviem či by som niečo také dokázal vyrobiť, ale aj tak za mňa veľmi slabé, dosť o ničom. inak povedané, na čo by mi to bolo keď to nevie byť kvalitne synchronizované.
abrahamlinkoln pred 11 rokmi a 7 m
jak cigansky kolotočari :D
macko222 pred 13 rokmi
pekny tuzing
undertaker77 pred 13 rokmi
ani zadarmo
speedy123 pred 13 rokmi
ja mam doma nieco podobne akurat ze to ide na ventilky a blika to roznimi farbami vazna pecka xD
stap96 pred 13 rokmi
Dávať si na kolesá svetielka... To je také americké :D
pichajaba pred 13 rokmi
radsej budem chodit pesi nez hento si dat na elektrony...
paulosk pred 13 rokmi
Rovnaku techniku mam aj na mobile
7fero7 pred 13 rokmi
Bez gumy to nefunguje :)
retepko pred 13 rokmi
... no na biku mi to neprešlo, ledva som to ukecal bez pokuty
misisiak pred 13 rokmi
TAKE IT EASY - HOT SUMMER - BE COOL - bauMax-x
riesenie pred 13 rokmi
prosím nemáte niekto skúsenosti s led klávesnicami ? kúpil som urage exodus s modrým podsvietením a klávesa na vypínanie osvetlenia je nahradená štartom :D aj ked vypnem pc stále svieti a vyťahovať každú noc z pc nie je dobrý nápad :D nejaké rady ?
jozeficek pred 13 rokmi
je to pekné, ale na auto by som si to nedal...
davidguetta pred 13 rokmi
VIETE ŽE : Heroín sa v rokoch 1898 až 1910 predával ako nenávyková náhrada morfínu a medicína proti kašľu.
stu4rt pred 13 rokmi
No neviem kde mu to bude tak svietit
kingpin444 pred 13 rokmi
ja jazdím aby som niekam došiel a niekto iba točí kolesami a raduje sa z toho :D:D:D:D:D
scareface pred 13 rokmi
strašné ....čistý pumpa tuning :)
singermato pred 13 rokmi
Davaj, davaj, kupuj....neeee somarina
azaracchan pred 13 rokmi
uputava to pozornost ... ja by som to zakazal osobne ... svetlo je vodica prvorade na cestach ...
mikigtas pred 13 rokmi
Kolotocar :D .. pipky na disko by sa z toho posrali, inac nanic :D