Nič netušiaci mexický záhradník kosí trávnik, keď ho zrazu..

Tohto záhradníka už volať nebudeme!Autor: esterina17 385 videní

Šťastný to zombíkAutor: stalker5557 082 videní

Ako spoznáte na ceste záhradníka? (USA)Autor: lajkit15 676 videní

Mountfield - ZáhradníkAutor: matofek9 243 videní

Pes záhradníkAutor: majka353 201 videní

Ďalšia halloweenska inšpiráciaAutor: jasa4 968 videní

Fekalzombie z Japonska trailerAutor: cocacola41 638 videní

CARGO - krátky zombie filmAutor: samaras25 070 videní

Zombie apokalypsa v NYAutor: gh0stsvk58 272 videní

Zombík v kineAutor: tigrica2 644 videní

Rýchlo cúvaj, naháňa nás zombík!Autor: neo0823 982 videní

Ruský zombík sa vracia zo SilvestraAutor: wilonator168 562 videní

Zombies and Guns - recenziaAutor: phonegamereview2 247 videní
twindle pred 7 rokmi a 11 m
1:31 najlepši zaber, inak to stoji cele za velky...
monster6 pred 9 rokmi a 3 m
Efekety vystelu ako za kurunu pizza.
lolspylol pred 13 rokmi
FAKE pokial nas Walking Dead nieco naucil,tak to ze zombik sa da zabit aj malickom na lavej nohe a ak to nevide...stale je tu moznost prejst si to hlavou...ehm myslim gulku :D
monotrace pred 13 rokmi
No, ak to nebolo hrané, tak zjavne mali štaštie, že nechcel kosačkou prejsť po tej hline, kde bola maličká trávička. To by bola už real blood :D
tomilee pred 13 rokmi
urcite hrane, ja by som bral prve co by som mal po ruke a utlkol ich :D
thev6 pred 13 rokmi
myslim si, že to je trochu hraný ptž on nebyl tak vystrašenej k smrti
dar3xgaming pred 13 rokmi
1:30 slender coming :D
dar3xgaming pred 13 rokmi
ta fake krv 0:58 až bolí ...
tvyster pred 13 rokmi
Matr fakr /zahradnik/
hu331 pred 13 rokmi
Pekna somarina
misiacik77 pred 13 rokmi
Ja by som sa dosral hned s fleku :D
rene444 pred 13 rokmi
a čo ? je to zdravé :D
pudlik452 pred 13 rokmi
Mám pocit, že uživateľom MV to slnko vôbec neprospieva :D
justtime pred 13 rokmi
pokito :D
damca pred 13 rokmi
Ja nechápem, ako to môže niekomu napadnúť... Na jednej strane jasné, sranda, ale na druhej - vieme, čo tým môžeme tomu človeku spôsobiť? Ak to niekto urobil mne, už by ma nikto neprebral....
didinka232 pred 13 rokmi
ja by som tam asi skolabovala....kokos...hnus!!!
oceanek pred 13 rokmi
na takú malú záhradu niekto potrebuje aj záhradníka ? :D
freestailo pred 13 rokmi
uplne o nicom nevedel ten zahradnik ...este aj na brokovnici kamera
schympanze pred 13 rokmi
ten zahradnik je zlý herec
barakuda969 pred 13 rokmi
ja by som rychlo hladal lopatu :D