Nečakané muzikálne prepadnutie zákazníkov v jednej z pobočiek Slovenskej sporiteľne.

Africké muzikálne duoAutor: oldie20 181 videní

SMRADI - pieseň o slovenskej politikeAutor: zmento20165 130 videní

Párik z muzikálneho prepadnutia na pumpeAutor: hekki46 085 videní

Ruky hore, toto je prepadnutie!Autor: godzilla8 518 videní

Lúpežné prepadnutie benzínkyAutor: smoop50 739 videní

Nachytávka - Prepadnutie obchoduAutor: maros948532 326 videní

Slovenská armáda OSSRAutor: filipsss13 352 videní

Lúpežné prepadnutie v centre MoskvyAutor: d12boyzd1256 515 videní

Výročie deklarácie o zvrchovanosti SR bezAutor: ardzun972 videní

Muzikálne prepadnutie na benzínovej pumpeAutor: oldie150 843 videní

Lupiči si natočil prepadnutie s GoPro kamerouAutor: rudy11148 219 videní

Prepadnutie brazílskej bankyAutor: karolko59 129 videní

Pokladníčka mu vyhovorila lúpežnéAutor: zajacit30 052 videní
kuko4433 pred 10 rokmi a 9 m
:D ten SBS cista amerika ale cista ...
primalthingsome pred 11 rokmi a 4 m
Predstav si ze si konecne na rade a ta trubka vytiahne zobcovu flautu...
dralox pred 12 rokmi a 1 m
pohonil som
h1n1 pred 12 rokmi a 2 m
ten bubenik ako dicaprio :D
shadowself pred 12 rokmi a 7 m
Jediný kto tam o tom nevedel boli tie 2 decká.
minik666 pred 12 rokmi a 10 m
1:26 malý už hackoval počítač :)
pistik pred 12 rokmi a 11 m
najlepsie ako ten SBSkar skocil po basu :D
semto pred 13 rokmi
Že nečakané, to ma dostalo. Kamery tam sú každý deň, že? :D
kurt333 pred 13 rokmi
2:43 :D Di Caprio :D
propiska pred 13 rokmi
To by cumeli keby ich v tej chvili prepadli
evildragon pred 13 rokmi
Toto milujem... Pekná atmosféra, zážitok ktorý v človeku zanechá pocit nadosmrti, a čo spraví debilný človek dnešnej generácie? Vytiahne svoj idiotský mobil a začne natáčať, aby to mohol ukázať svojej senilnej nahluchlej babke, ktorá nevie kam dala svoje zuby.
torbik pred 13 rokmi
parada tak treba aj tak lakat zakaznikov :D money money
zajo890 pred 13 rokmi
Kráása kráása ! Tak tobrá reklama ako má Billa v panekláku ;)
anderbanderas pred 13 rokmi
Ten par co tam akoze tancuje 1:55 nedrzia sa naopak???
bokker pred 13 rokmi
banka je najvadsi odpad. z penazi vyrabaju peniaze
tarazed pred 13 rokmi
Na čom bankuješ? :D
devilmind1488 pred 13 rokmi
no už som sa čudoval normálne že tam majú SBS :D keď mi máme max tam 4 pracovníčky :D a keď treba platiť tak ich je tam das 10 a jak treba vyberať peniaze ta len 2 :D a čakáme vyše pol hodiny :D a ešte jak im to ťažko z ruky ide :D sa im lepia peniaze na tie ruky :D
novytaxik pred 13 rokmi
...spytajte sa svojho bankara na com hra..? :D
nios pred 13 rokmi
Ludia su zvyknutí hundrat na všetko, hundrete ze je vela reklam ze su zle ale ked sa snazia urobit nieco ine co je podla mna aj pekne zas hundrete ze je to reklama... no a coo tak je :)
enemy77 pred 13 rokmi
riadna múka...