Koi sa dožíva aj 70 rokov, dorastá aj cez 1m a tie správne vyšľachtené jedince majú hodnotu nového auta, platí doslova, že občas majiteľom plávajú v rybníčku živé zlatká a striebra :)

Biely Koi ŇuňoAutor: ebe3 350 videní

Koi v mikro jazierkuAutor: ebe6 236 videní

Kŕmenie rybičiekAutor: benyxxxxx18 681 videní

Rybičky akvaristika račaAutor: akvaristika10 787 videní

A takto ja kŕmim moje „rybičky”Autor: lajkit7 121 videní

Kŕmenie dravej rybyAutor: medialko62 644 videní

RybičkyAutor: brioss9 719 videní

Pirane maléAutor: mefo12 977 videní

Čas kŕmenia koi kaprov (Srí Lanka)Autor: srdce24 637 videní

Koi KaporAutor: lovec588 807 videní

Jednoduchú rozhľadňu pre jazierkové rybičkyAutor: katka13 146 videní

RybičkyAutor: jamos10 257 videní

Svietiace rybičkyAutor: natiy10 567 videní
phoenix pred 13 rokmi
Aj ja mam v jazierku 10 KOI kaprov, som ich kupoval pred 3 rokmi a jeden ma tusim vysiel na 12€.Takze to asi tiez bude len taka nejaká B-čková odroda :D
ewik77 pred 13 rokmi
Matúš, mohol by si pridať viac takých foto. :D
habibi pred 13 rokmi
..krasna....ale ja radsej auto..:D