Toto je Glenn Weiss, jeden z najlepších režisérov americkej stanice CBS. Na videu môžete vidieť jeho prácu počas priameho prenosu z Tony Awards. Mne osobne pripomína dirigenta v opere.

Chcela byť v telkeAutor: scafo2 990 videní

Pavol Sebo VideoReelAutor: trickstersvk2 259 videní

Kúsok šťastia na sakuAutor: jasa3 244 videní

Keď ma prave Alah voľnoAutor: angerfistt3 614 videní

Pes bez hanbyAutor: kohb28 909 videní

Kvalitný trapas počas priameho prenosuAutor: rasto2101149 263 videní

Ako cyklista zneškodnil quadkoptéru (Dánsko)Autor: pelargonium44 433 videní

Pád zo stoličky v priamom prenoseAutor: noone5 054 videní

Prekvapenie počas priameho prenosuAutor: search13 274 videní

Saganov masér prehovorilAutor: bbkraj4 118 videní

Z1AMW-ov posledný záťah ( potom dostal ban odAutor: nikto456270 videní

Talianska herečka si natrhla nielen šatyAutor: arilus5 702 videní

Držte k*rva hubu!Autor: tawaress165 025 videní
frepko pred 13 rokmi
tak ten by zvladol isto aj letoveho dispecera :D
rado1991 pred 13 rokmi
ja by som mu namontoval tlačitdlá od 1 po 9, žeby ušetril na hlasívkach :D
luke767 pred 13 rokmi
Ty kokoooos !!! To muselo byť voláke velké finále !!! Šak toto keby robil 8 hodín denne tak by ho raz a na večnosť klepla Pepka !!! :D:D:
cico3636 pred 13 rokmi
hádže tie obrazy že by jeden z toho epilepsiu dostal :D
siffko pred 13 rokmi
Neche ísť robiť co-drivera v rally ? :D
ronypatrik pred 13 rokmi
Napisem si cisla podam loto :D :D A ak mala uspech show budem mat aj ja :D
freestailo pred 13 rokmi
A potom ked ide nieco zajimave v telke tak vidno len strih nic ine
barakuda969 pred 13 rokmi
za hneto by som tych reziserov ked sledujem nieco zavrazdil.....clovek vidi vsetko a zaroven nic :/
chobot11 pred 13 rokmi
Konečne vidím, aký ch.j to seká tie prenosy na sekundy. Kým zistím, čo je na obrazovke, už je tam iný obraz. Aký to má zysel, každý sekundu urobiť strih z inej kamery? To je ako kvíz - Hádaj, čo si videl!
filip11221 pred 13 rokmi
Tak to sa asi fukol ci boha
pato05323 pred 13 rokmi
Kto vie či mu to prepína automatický rozpoznaním hlasu alebo do toho niekto ťuka. Lebo ak áno tak je to frajer :D
anjelsketdi pred 13 rokmi
konecne prve video po anglicky pri ktorom som nepotreboval titulky...:D
udrzbarpopisov pred 13 rokmi
aký význam má to rozhadzovanie rukami ? keby mačkal tlačidlá tak chápem...ale takto
miromax pred 13 rokmi
prijmeme rezisera, znalost ang j. staci zakladna
andy322 pred 13 rokmi
ten na com fici???
terran9333 pred 13 rokmi
Bohes, čo celá Amerika bude kamerovať už len iPhonmi. Za chvíľu budú aj filmy v USA točené takto :D
anfe pred 13 rokmi
takže tu je ten blázon pre ktorého sa to nedá pozerať, kamera tu, tam, hentam, naspať, oči bolia a ..huj z toho
vojacik9 pred 13 rokmi
Je to aj reziser The walking dead :)
spako333 pred 13 rokmi
Ako si sa mal v praci miláčik? ... one, two, six, nine, ten.... :D
milko pred 13 rokmi
ja by som siel 12345678910987654321 a dookola :D