Gee Atherton jeden z najlepších downhillových cyklistov si to rozdal na severe Walesu so sokolom sťahovavým. Sokol sťahovavý je najrýchlejšie pohybujúci sa živočích na svete. National Geographic nameral sokola, ktorý letel rýchlosťou 389 km/h.

Prenasledoval ho sokol sťahovavýAutor: lilinka6931 400 videní

Sokol sťahovavýAutor: noone5 358 videní

Downhill With FriendsAutor: andrix109 019 videní

Zjazd na bicykloch v krásnej prírodeAutor: extremesports11 902 videní

Biker vs. SBS (Kanada)Autor: godzilla53 846 videní

Biker vs. kameraman a bezdomovecAutor: rowdies21 618 videní

Prečo milujeme downhill..Autor: muut16 739 videní

Downhill 2Autor: stanley956013 897 videní

Downhiller vs. LanciaAutor: downhill4ever7 402 videní

Každý downhill má svoje úskalie (Francúzsko)Autor: hlavotis19 956 videní

To pôjdeme dole týmto svahom?Autor: godzilla24 177 videní

GO PRO Zjazd v ColumbiiAutor: bambin003 851 videní

Downhill 2010Autor: gtrider12 397 videní
clovek113 pred 10 rokmi a 7 m
Ééé či prevetrali sa vtáky ééj :) (sokol je top! :) )
andrix10 pred 12 rokmi a 7 m
Prosím lajknite mi stranku na fb Downhill and Freeride :) https://www.facebook.com/pages/Downhill-and-Freeride/532735620076299
dhslavkoo pred 13 rokmi
Gt fury 2014 či ? :D ak je to ono torchu bike :33
curino pred 13 rokmi
Skvelo urobené video :) Ale bolo by super keby aj ten sokol mal kameru na chrbte, to by boli krásne zábery :)
vier pred 13 rokmi
8 nepáči tí ktorí nevedia jazdiť bez pomocných koliesok že ? :)
andypol pred 13 rokmi
síce som to videl ale po dlhom čase ma tu aspom niečo zaujalo... nech žije downhill
guberfishing pred 13 rokmi
niekedy mi pride, ze tie zvierata, ktore sa pohybuju a manevruju velmi rychlo, vidia tak ako ked pozerame zaznam na vysokorychlostnej kamere... dokonalost sama
jozeficek pred 13 rokmi
neskutočné a parádne video...
teran25 pred 13 rokmi
myslím že to bolo jasné už od začiatku ale čakal som že to bude rýchlejšie ;DDDDDDDDDDDD
zilko pred 13 rokmi
ten vtak nalietal 3x tolko co ten na bicykli presiel.. Super ukazka aka je priroda dokonala... clovek by pri tych obratkach uz niekolko krat odpadol
noots pred 13 rokmi
by ho zobral aj s bicyklom :D
rampage4x pred 13 rokmi
Gee Atherton :) tato sezona mu ide vyhral 1ve kolo vo Fort William....
docentvagimir pred 13 rokmi
a teraz chcem vidieť video bez strihu a efektov
bojno pred 13 rokmi
fakt super ... taktiež by ma zaujímal názov songu :)
churichane pred 13 rokmi
co nepozvali jazdca danny green teras pretekal vo Fort William DH World Cup vo Wales alebo Sam Hill ??
slavomir11 pred 13 rokmi
Parádne video .......super to spravili ....páči sa mi to :)
hrebo123 pred 13 rokmi
Ja mam tes libertu ruzovu a komosi ju volaju [Ruzovy blesk] :D
mito112 pred 13 rokmi
mať tak peniaze ne hentaký bike joooj to bo bolo pre mna
bocan135mod pred 13 rokmi
ked kuken mna ten teran - moja Liberta by ho dala jedna radost :D
jamajka pred 13 rokmi
to je vtak ?