Veľmi jednoduchá metóda, ktorá sa objavila počas nepokojov v Turecku.

Nábor mladých vojakov - slzotvorný plynAutor: tozobor27 546 videní

Bulharskú políciu zradil vietorAutor: arilus34 363 videní

Trošku slzného plynuAutor: antverty22 338 videní

Prekvapenie od IzraeluAutor: che34 635 videní

IDF zasiahli gumovým projektilom filmujúcehoAutor: leaknute185 videní

Keď ženská hádže granátAutor: kalimero265 389 videní

Omylom pustil slzotvorný plyn a zábavaAutor: batuchan22 959 videní

Ako zneškodniť bombuAutor: benyxxxxx15 604 videní

Očko z BagdaduAutor: bosstonmarsden38 570 videní

Nádejná policajtka nezvláda slzotvorný sprejAutor: vincentvega35 502 videní

Problémy na policajnej staniciAutor: moriak49 858 videní

Jeden zo spôsobov ako zneškodniť mínuAutor: klobucnik1 151 videní

Fanúšik sa zahrával s ohňomAutor: kosicka28 159 videní
pgchem pred 5 mesiacmi
teraz tam jebnu 30 ks a čo urobia? :D
modiano pred 7 rokmi a 8 m
tato krajina ma ist do EU?
stap96 pred 11 rokmi a 5 m
Prečo ho nehodili naspäť? :D :D
hrblooder pred 11 rokmi a 8 m
Čo by urobili keby im tam hodia naozajstný granát. :D :D
focus pred 12 rokmi a 6 m
Prečo ho proste nechytili a nehodili s5? :D
rolandjx8p pred 12 rokmi a 10 m
0:02 - Choďte do pi*i! :D:D:D
cracks138 pred 12 rokmi a 11 m
Chce to čas teraz sme ešte mladá začínajúca rasa musíme sa učiť a na učenie treba chyby jedneho dňa taketo video nenajdete
cracks138 pred 12 rokmi a 11 m
slzotvorný granát? odistiš a explozia slz
riadnysnicel pred 13 rokmi
Nabudúce aspoň budem vedieť ako nato http://bit.ly/p7qDO2
noiken pred 13 rokmi
toľko primtývnich oviec na jednom mieste som ešte nezažil ty ľudia bojuju za slobodu a lepšie podmienky (my tu mame to iste lenže tu ako vidieť je veľa zaselepných oviec ktoré su navyše zbabelé)...
bobalkinson pred 13 rokmi
a preco si neurobia kuse a pasce na policajtov?a luky ostepy sekery buldozery domace granaty atd?
devilmind1488 pred 13 rokmi
vie mi niekto vlastne povedať prečo sú tam nepokoje??
jozeficek pred 13 rokmi
to aby mali na každom 10 metri...:D
mamdostdlhemeno pred 13 rokmi
nad zlom nemože vyhrať zlo
mamdostdlhemeno pred 13 rokmi
nech už zviťazia .......acab
scar pred 13 rokmi
lidi, ta změna musí přijít ve vás samých jestli chcete změnit realitu kterou si vytváříte :) jsme jako zrcadla která odráží světlo do nekonečna. To co se odehraje v nás, se promítne i venku. Uvědomíte si tak kdo opravdu jste a jakou moc vlastníte. Moc společně tvořit svět a ne se nechat vést jako ovce. Probuďte se ze snu a vstupte do skutečného pochopení, že jsme jednota a jako jednota máme náš účel. Přivézt nás společně k naplnění smyslu vesmíru, nás samých. Tohle co se děje ve světě, je jen komedie pro mysl, pro naše medii programované vědomí, užívané ve strachu ze světa, že je k nám nebezpečný. Není nebezpečný, je náš a my máme moc společně tvořit jako Bůh a naplnit náš účel. Láska je cesta, strach náš konec.
adamista pred 13 rokmi
kolko stoji taka maska na celu tvar ???? plynovka pls link diki :)
bezdak123 pred 13 rokmi
pff ved to spravim jak na call of duty Black OPs 2 ked hoda slzni granat chiti a hodim :D PS: nenadavajtemi na gramatiku
joschi pred 13 rokmi
Mustafa a ked ich tam vystrelia zo 30 naraz?
seego pred 13 rokmi
vsetkym fanusikom dementnych poulicnych gueril odporucam, nech sa odstahuju do toho skveleho obciansky silneho turecka...