Kompilácia skvelých momentov nielen z adrenalínových športov. Hudba: Mako - Beam (2.0 vs. orchestral mashup), Stafford Brothers ft. Ollie James - Falling (Starkillers Remix)

ExtrémchuťovkaAutor: tozobor39 795 videní

Úžasní ľudia 2012Autor: palo1837 070 videní

Šport je môj životAutor: simucicimon25 954 videní

Ľudia sú úžasní 2Autor: nerazzurri2228 059 videní

Adrenalín spolu s krásou svetaAutor: ruuudko10 469 videní

Ľudia sú úžasní 2015Autor: patres965 912 videní

Ľudia sú úžasné stvoreniaAutor: evoiixx27 511 videní

Samý adrenalín!Autor: wilonator67 336 videní

Ľudia sú úžasní (ženská edícia)Autor: tigrica129 262 videní

Adrenalinové športyAutor: noone2 957 videní

Ľudia sú úžasní 2013Autor: cocacola94 019 videní

Ľudia sú úžasníAutor: hariburi29 702 videní

Život je úžasný 2014Autor: kosicka32 771 videní
pepetoa pred 13 rokmi
ľudia dokážu úžasné veci je to tak ako povedal už Tesla ľudia dosiahnú ďalej ako ich predstavivosť
jozeficek pred 13 rokmi
parádička...
robiovic pred 13 rokmi
tak videl som už oveľa lepšiu kompiláciu.
minjo pred 13 rokmi
Mohol si tam dat insiu hudbu tato je taka dosekana ze strach ...:/
freesbe pred 13 rokmi
nieco podobne moja tvorba ... paci ? ;) http://www.mojevideo.sk/video/1a749/skutocne_oslobodzujuci_zazitok.html
filip11221 pred 13 rokmi
Je to supéééér....
mralexsvk pred 13 rokmi
1:00 top záber :O
bastrngac pred 13 rokmi
2:20 na tom je co uzasne prosim vas? :D
rasto007 pred 13 rokmi
Ľudia sú úžasní??? Sme iba predátor ktorý je na samom vrchu potravinového reťazca, bez tej našej ÚŽASNEJ PRÍRODY by sme tu neboli a časom si ju aj tak úplne zničíme sami... (realistický pohľad) inak pekné video mám rád adrenalínové športy ;)
corvin pred 13 rokmi
chceli ste povedat ze ludia zapadneho sveta s platom vyssim ako 2000 eur mesacne su uzastni. tie zvysne miliardy zial neziju v oblakoch, ale v krutej realite.
jaziero pred 13 rokmi
No tak sorry 3:33 totalny respect....toto som este nevidel ,,,,a Zena jajaj
danxlv pred 13 rokmi
Pekné video, no nie veľa ľudí je takých. Ale aspoň sú aj takýto ľudia, nesedia hodiny v kostole a zbožňujú niekoho kto ani neexistuje, ale sa radšej zabávajú a skúšajú nové veci. :)
skratchy pred 13 rokmi
Ach... prečo som také lenivé prasa? :(
br23 pred 13 rokmi
video je síce pekné ale ludia ani zdaleka niesú úžasní.... ludia majú dve hlavné vlastnosti (a ani jedna nieje pozitívna) : 1. sú to naivné ovce, schopné uveriť hocičomu (dokonca aj náboženstvám, médiám atd.. len preto lebo im to tak vyhovuje, pre ich čo najvyššiu pohodu a zdanlivý klud im uniká podstata...) a ísť s davom lebo ,,to je v móde, to je IN,,
No a tá 2. vlastnosť: ludia sú bordelárske a egoistické svine, schopné skonzumovať všetko, naplniť svoje primárne (najmä sexuálne potreby- súvisí s egom) , ísť i cez mŕtvoly len aby sa oni sami mali čo najlepšie. Im nestačí sa mať dobre, oni sa musia mať ešte lepšie... z toho vyplýva žiarlivosť, ziskuchtivosť, a ničenie spoločenského a prírodného prostredia...
Len to som chcel: že video sa síce páči i mne, esteticky a aj hudobne je veľmi pekné ale to ešte nieje dôvod oslavovať človeka.
semto pred 13 rokmi
Táto pesnička od Mako ma vždy dostane, vokál proste super!
v4v pred 13 rokmi
surfovanie by som si chcel raz skusit, surfuje tu niekto? je to tazsie ako snowboarding?
blacklng pred 13 rokmi
Chcem mať raz peniaze, nie nato aby som si kúpil 40 áut a 5 víl, Ale nato, aby som mohol zažit tieto veci :)