Robiť „rušňovodiča“ na takomto vlaku by ma aj celkom bavilo.

Zrážka s vlakomAutor: noone21 409 videní

Potrebuje vôbec ten vláčik trať?Autor: yannik6 022 videní

Hrdinský výhybkár zachránil dieťa predAutor: scaramanga25 306 videní

Čo s vykoľajenými vozňami?Autor: brekeke20 407 videní

Tancujúci funky vlakAutor: terazvarim4 012 videní

Chlapík pod vlakomAutor: shitmaster47 872 videní

Cesta vlakom do TrnavyAutor: wozik4 653 videní

Pod prechádzajúcim vlakomAutor: noone5 777 videní

Cesta vlakom cez ročné obdobiaAutor: tigrica25 526 videní

Indický adrenalínový športAutor: tozobor28 395 videní

Skoro ho prešiel vlak!Autor: demonoid62 525 videní

Chlapi skloňte hlavy, ide vlak!Autor: muerte22 689 videní

Tie koľajnice visia vo vzduchu?Autor: czechiaking18 254 videní
yzf600 pred 13 rokmi
jak brzdí?? :D
michaelito pred 13 rokmi
minulé leto som mal tú česť sa na tomto pekelnom stroji odviezť. Zážitok do konca života :)
tornado11 pred 13 rokmi
a brzda bola kde
coolgate1 pred 13 rokmi
Som zvedavy čo by robili keby zbadali pred sebou skutočný vlak .
bastrngac pred 13 rokmi
Tam ani vyhybky nepotrebuju.... jednoducho sa jeden uhne tomu druhemu tak ze rozobere vozen :D
jamajka pred 13 rokmi
:O
bacgon pred 13 rokmi
už aj v Kambodži majú pendolíno
asterix47 pred 13 rokmi
lol , prenosny vlak :D
tigrica pred 13 rokmi
aspon sa nepotia :D
7fero7 pred 13 rokmi
Najhorší by bol vlak oproti :)
kubajiz pred 13 rokmi
to som chcel stale :/(
fastas pred 13 rokmi
to chcem! :D
hellsing90 pred 13 rokmi
A pri rýchlosti 80km/h prišli nato že nie je brzda :D
michaello pred 13 rokmi
iny luxus :)
gtx18 pred 13 rokmi
ani si neviete predstaviť ako by som sa nato chcel povoziť :D
mat22334455 pred 13 rokmi
dufam ze sa na to robia crash testy :D
vincentvega pred 13 rokmi
jednosmerka?
markaurel pred 13 rokmi
pri naraze sa to potom meni na letecke cestovanie :D
pawliee pred 13 rokmi
Ale ajtak to vyzerá čistejšie ako osobák na linke Kúty-Trnava :D
myself pred 13 rokmi
Myslíte, že by vlak nabral auto, alebo auto by nabralo vlak? :D