Polícia takýmto spôsobom zrušila ilegálnu párty s názvom "Favela Café" vo švajčiarskom Bazileji pred výstaviskom, v ktorom prebiehala výstava moderného umenia Art Basel. Polícia použila gumové projektily a spreje s technickým korením.

Ako mrkva zrušila párty na svahuAutor: wilonator43 022 videní

Demonštrácia v Rumburku - Krimi novinyAutor: 3r1ceq14 375 videní

Tie postavičky, čo sa tam zišli (techno party)Autor: oldie27 295 videní

V Brazílii sa pokúšali oživiť nebožtíkovAutor: brekeke19 949 videní

Konečne je piatok, dnes ideme na ilegálnuAutor: lajkit22 176 videní

Brutálny zákrok polícieAutor: romales47 732 videní

Zrušila mu postavičky v hre World of WarcraftAutor: excellent113 709 videní

Polícia sa s týmto zločincom veľmi nebabralaAutor: buntajtatar36 838 videní

Deti lesaAutor: wandalko69 057 videní

Proti-rómska demonštrácia v RumburkuAutor: 3r1ceq49 456 videní

Úspešný policajný zákrokAutor: md29 062 videní

Demonštrácia proti cikánskemu teroru Autor: budulinek22511 843 videní

Výborný zákrok brankáraAutor: redliner21 406 videní
7fero7 pred 8 rokmi a 2 m
A kto vyhral? :D
colin2 pred 11 rokmi a 1 m
tak im treba fetakom
primalthingsome pred 11 rokmi a 1 m
Tak vy sa tu budete zabavat? Na panske!
dunnokkt2 pred 11 rokmi a 11 m
ovce treba strihat... nebud ovca a kup si plamenomet na pangle ...
hudecekmarcel pred 12 rokmi a 4 m
DJ nechcel zahrat policajtovi na zelanie tak im to s kamosmi zrusil
mojevideo2010 pred 12 rokmi a 4 m
Losovanie tomboly nič ? :)
phillip01 pred 12 rokmi a 5 m
ten feťák s hasičákom chcel na konci zmyť stopy alebo čo? :D :D
rainmark299 pred 13 rokmi
Tak, tvrdo na nich, hipikov, skoda len ze viac nebranili :D
zoidberg666 pred 13 rokmi
Nech žije demokracia!
peace pred 13 rokmi
pesnička ? :)
drupy pred 13 rokmi
kvalitna hudba :)
aniramos pred 13 rokmi
darmo ..svajciari sa nevedia zabavit :) ...
dee99 pred 13 rokmi
podla štýlu hudby usudzujem že týmto luďom stačilo iba dohovoriť a určite by sa dáko dohodli..
djpierre9 pred 13 rokmi
Každy tu drista o tom aky tam je bordel... mne sa stale zdá, že viac bordelu tam robia tý hajzlici v modrom ... OK ale to je jedno. Nevie niekto nazov teho tracku ? :D
biobot pred 13 rokmi
takto nejak by mali zrusit vsetky nelegalne osady u nas na slovensku a aj v cechach
thc123 pred 13 rokmi
http://www.youtube.com/watch?v=YzMeP0CCHec pozrite si toto a potom vravte trápne bludy a či bolo vôbec nutné aby tí policajti zakročili :)
thc123 pred 13 rokmi
Normálna party a oni ju takto zrušia ! troška inakšia hudba a iný štýl hudby a života a šeci sa idú zasrad, nie aby chytali zločincov oni bijú zabávajúcich sa ľudí :/
mamdostdlhemeno pred 13 rokmi
svine su to ACAB
vlkdivoky pred 13 rokmi
Keby sa všetci vrhli do protiútoku a na jedného policajta by skočili dvaja a možno aj traja asi by im to povolili :) Ale pretrhli niť a zábava skončila, pomaličky odišli a konec...
deiwoo pred 13 rokmi
ti sa nesrali. tak sa mi to paci !