Masové zatýkanie členov konvoju, ktorý bol na ceste do ruského mesta Surgut. Podľa policajných informátorov tam malo prísť k vybavovaniu účtov s lokálnou mafiou. Jednotka OMON všetkých členov konvoju zatkla. Bolo skonfiškovaných viacero zbraní.

DOKUMENT O MAFII 7.diel_Mafie zemí bývaléhoAutor: henryklahola2 437 videní

DOKUMENT O MAFII 1.diel_O mafii dvoch kontinentovAutor: henryklahola3 174 videní

MAFIA 3 /VS/ MAFIA 2Autor: ryderko3 615 videní
![[Mafia 2] Mafiánska Story](http://fs5.mojevideo.sk/imgs/71539.jpg)
[Mafia 2] Mafiánska StoryAutor: rspire5 647 videní

DOKUMENT O MAFII 11.diel: Kalábrijská mafiaAutor: henryklahola1 866 videní

Mafia 2 Thomas AngelloAutor: ondajee9 554 videní

NAJLEPŠIE HLÁšKY Z MAFIEAutor: dennypea36 043 videní

DOKUMENT O MAFII 9.diel_O modernej francúzskejAutor: henryklahola2 555 videní

N-B Mafia!!!Autor: sweet12 151 videní

DOKUMENT O MAFII 2.diel_O mafiáchAutor: henryklahola2 330 videní

Brigádová MafiaAutor: marechiaro214 842 videní

Mafia mixAutor: strelec8 463 videní

Mafia 2Autor: yoshi2 890 videní
peknulilinky pred 13 rokmi
chudobna mafia same zigulaky
fagorklima pred 13 rokmi
akurat sa zabranilo utoku na putinovho chranenca, mafiana a vojnoveho zlocinca Kadyrova..
freeco3 pred 13 rokmi
sama tuning lada :D
manolobenicio pred 13 rokmi
ak takto vyzerajú autá kaukazkej mafie , tak ja zožerem drótenú kefu...:D skor ako konvoj kočovníkov...
spenat48 pred 13 rokmi
Dobrý Dubstep .D
mrpric3 pred 13 rokmi
krasna praca OMONi...toto su mafiani? paraziti...
rambaldy pred 13 rokmi
No tých zbrani muselo byt trosku viac , keď im tak sedia auta :D
pisiak3 pred 13 rokmi
u nas by chytili sotva dvoch...
jozeficek pred 13 rokmi
tam ich ale bolo požehnane...
quixik1 pred 13 rokmi
mali ich rovno aj odpravit v jarku a auta na charitu
smotra pred 13 rokmi
to by pre mňa nemalo zmysel, byť mafián a robiť kriminalno trestnú činnosť a jazdiť na na lade :D
habibi pred 13 rokmi
..najprv zatahli..a potom ich vytahli..:D..ako stahovave vtaky..vsetci naraz ..a vyplatilo sa ..aspon policii..
flatout12 pred 13 rokmi
dobrý deň cestná kontrola .. dáke zbrane alkohol drogy ? nebojte všetko máme :D
squadron pred 13 rokmi
this is POLICIA !!!!
barakuda969 pred 13 rokmi
bodajby sa pozabijali medzi sebou, a to vsade aj tu....
vajcescu pred 13 rokmi
takze lokalna mafia je ochranena...
muftu pred 13 rokmi
uz ani ta ruska mafia neni co to byvalo, ekonomicka kriza si tusim nevybera, tolko Lad som uz davno nevidel pokope :D
nezarl pred 13 rokmi
Pekny konvoj. Najskor zabranili riadnemu masakru.
korn1141 pred 13 rokmi
Podla mňa je to video zo žiguli zrazu :D
r4d3k274 pred 13 rokmi
ci boa jake káry dpč to je mafia :D