Zábavný poľský mladík trochu prevetral policajtov. „Pivo, to moje palivo.“

Polícia a telefonovanie s čoko-mobilom zaAutor: deflo103 560 videní

Zásah dvoch poľských policajtovAutor: tanna38 151 videní

You Shall Not Pass!Autor: peros89 523 videní

Ako zdraviť policajtovAutor: stahy100 259 videní

Slovenskí, českí a poľskí policajti driftujúAutor: peklo22106 460 videní

Poľský tekvicový muž vyčíňal v parkuAutor: l3bron30 797 videní

Poľský Santa rozdával bezdomovcom šatyAutor: prudkojebava17 861 videní

(Ne)normálny poľský dôchodcaAutor: francik84 908 videní

Poľská Breaking Bad nachytávkaAutor: kosicka39 563 videní

BMW M3 E92 vs poľskí policajtiAutor: hlavotis43 107 videní

V Poľsku vystrájal duch jeseneAutor: kedzbe27 154 videní

Poľský kamionista v RuskuAutor: mirec1558 209 videní

Poľský troll Jeleniejaja v akcii IAutor: vydriduch95 522 videní
tompi pred 5 rokmi a 3 m
stále nechápu, kterému kokootovi vadí, že si někdo dá pivo venku v přírodě? nemotal se (a i kdyby, jeho problém), nikoho neobtěžoval, nikde se neválel ve špíně. to alkohol a cigarety drží zkorumpovanou vládu u koryt
pansveta pred 10 rokmi a 2 m
Aj na tých titulkoch vidno, že to robili Poliaci :D 3:24 “-Are you listen?” :D
morello pred 10 rokmi a 8 m
Nikto sa ani nepohol a tí čo sa po nom rozbehli ho chytili...fail :)
pierci pred 11 rokmi a 10 m
barzo bobrr!!!
ochmamooo pred 11 rokmi a 10 m
2:05 to ma dostalo :D tri dva jeden :D
mincoooo pred 12 rokmi
nech sa prebehnú, chalani... :D
sandokan565 pred 12 rokmi a 2 m
Čo tam po pití na verejnosti. Byť policajtom tak by sa mi tiež kvoli takej somarine nechcelo za ním trieliť ale nech skúsi prepadnúť banku :D Potom bude mať kondičný tréning :D
linn1310 pred 12 rokmi a 2 m
Stalo mu to za to ?? : D
sancrosanct pred 12 rokmi a 2 m
nejako mi nechce nacitat videa :(
smejo pred 12 rokmi a 2 m
pivo to moje palivo :D
sdamartin pred 12 rokmi a 2 m
veď sa ani nesnažia
saya pred 12 rokmi a 2 m
prehana ich ako zdute kozy...
next4 pred 12 rokmi a 2 m
Držte sa prichadzauju komenty „Pivo, to moje palivo“
luciferosobne pred 12 rokmi a 2 m
milujem polsku rec !!! :D
deadbat pred 12 rokmi a 2 m
relaxuje še :D
jarozmi pred 12 rokmi a 2 m
fúú... tak toto by na slovensku asi platiť nemohlo.. .a zvlášť cez leto
diablo666 pred 12 rokmi a 2 m
..u nas jeden vystrel do luftu a druhy do kolena
corte72 pred 12 rokmi a 2 m
1:36 Pivo to moje paľjivo :D
supo88 pred 12 rokmi a 2 m
a co tam sa akoze nesmie pit pivecko na verejnosti to je nejake chore
cikulis pred 12 rokmi a 2 m
fúú ta toto je na doživotie...