Ďalšia kompilácia videí, ktoré nám dodajú vieru, že existujú aj dobrí ľudia.

Dobrí ľudia z ruských ciestAutor: tommygun81 360 videní

Dvojminútovka z ruských ciestAutor: bejo938 007 videní

Najlepší vodiči sveta sú predsa RusiAutor: joxo3 313 videní

Dopravné nehody a kuriozity z ruských ciestAutor: tigrica41 658 videní

Pekné momenty z ruských ciestAutor: tommygun32 994 videní

Kompilácia z ruských ciest: chodci vs. voda vs.Autor: piktogram23112 videní

Kompilácia z ruských ciest 2Autor: pixko6 023 videní

To naj(horšie) z ruských ciestAutor: batuchan7251 573 videní

Dobré skutky na ruských cestáchAutor: muerte23 983 videní

Dobrí ľudia na cestáchAutor: tigrica25 722 videní

Jazdia si, ako sa im zachce (cyklisti)Autor: prcmucha27 438 videní

Poctiví ľudia nevymreliAutor: ampotheking24 920 videní

Žiarska Alumínová - videá z ciest #6Autor: ziarskaalu1 735 videní
feromerganic pred 12 rokmi a 6 m
len na slovensku nesú taky vodiči
matt4skill pred 13 rokmi
hudba sa ako volá? :)
viemalenepoviem pred 13 rokmi
Čítajúc komenty mám pocit, že na túto stránku chodia len ohľaduplní vodiči.:DPrečo potom na slovenských cestách platí zákon džungle?:D:D
felini pred 13 rokmi
Ja ked na Slovensku niekoho pustam väcsina caka a ked konecne ide pozeraju na mna ako keby som im zjedol veceru. Takisto ked im ukazem ze im stiera nasucho zadny stierac, maju vyhodeny blinker, vypnute svetla atd...
mrpric3 pred 13 rokmi
Ked som mal cerstvo vodicak, tak som sa vzdy certil za volantom, nadaval, nepustal robil naprieky....ale neskor, ked mi viaceri dobri ludkovia v zapeklitych situaciach svojim rozumnym spravanim pomohli, tak som si uvedomil, ze nechcem patrit medzi tych 80% idiotov, ktorych bavi robit zle, ale radsej tych 20%, ktori vedia takymto jednoduchym sposobom niekomu skraslit den.
jozeficek pred 13 rokmi
je to super pocit keď sa niečo podobné prihodí a poďakujem...
monikaadmon pred 13 rokmi
neviem ake cesty su na slovenku ale ja zijem v gb a tu je toto uplne normalne
altctrl pred 13 rokmi
hneď sa na to lepšie pozerá keď je tu ohľaduplnosť a bez búračiek :)
ovca pred 13 rokmi
to, že niekoho pustil pred seba je pre mňa bežné, kamion by som pred seba nepúšťal mimo mesta, lebo by som ho musel obiehať potom, ale v meste mi je to jedno
dodko183 pred 13 rokmi
v uk je to normalne 41 sekund
flatout12 pred 13 rokmi
ten dobrý pocit keď vám niekto mávne rukou, blikne, alebo hodí výstražné je proste na nezaplatenie .. a takto by sa mal každí správať na ceste .. nie keď dákomu zdochne auto na prechode ho hneď vytrubovať a dobre že ho nezabiť ..
prodigy pred 13 rokmi
aspon niektory vedia aj podakovat :)
kappa98 pred 13 rokmi
Ale aj na nasich cestach to uz pomalicky zacina mat kulturu a slovenski vodici su cim dalej tym viac ohladuplnejsi a kulturnejsi. Za poslednych 10rokov sa situacia citelne zmenila. Len tak dalej a snad a onedlho sa budeme moct porovnavat napr s Rakuskom..
strelec pred 13 rokmi
som zvedavý, či by boli aj taký bez tých kamier :) že či to poniektorí nerobia len z akého si farizejstva aby sa potom mohli trochu pochváliť
janoschkarol pred 13 rokmi
no takto by to malo vyzerat na cestach...ale nahodou nieco urobis a uz je na tebe chlap s bejzbalkou..
majo82511 pred 13 rokmi
neviem preco ale ten posledny som nepochopil
miffo76 pred 13 rokmi
Vsetko je to o ludoch
mirek11 pred 13 rokmi
najlepsie 0:47 :D :D pusti ho a ho vydymi :D
kritikmojevideo pred 13 rokmi
vie niekto urobit video aj dobri ludia z Kosic? :D asi by nebolo vela materialu...
james2253 pred 13 rokmi
Jaj pekné video dúfam lusir bude aj 3 ;)
Ten s autom na začiatku tak ten bol aj v 3.ukážke. Krása!!!