Svetlo sveta uzrel prvý lietajúci bicykel. Na projekte pracovali 3 české firmy vyše jedného roka a celkovo preinvestovali cca 60 tis. Eur. Lietajúci bicykel váži 85 kilogramov a zatiaľ si na ňom zalietala iba figurína.

UFO, takzvaný neidentifikovaný lietajúci objektAutor: antixxx5 152 videní

Volonaut tentokrát v lese v štýle HviezdnychAutor: buchnad7 815 videní

Lietajúci Bike - bicykelAutor: wladis947 695 videní

Neidentifikovaný lietajúci objektAutor: antixxx4 667 videní

To bol koho výmysel tento akože bicykel?Autor: tchoroid5 797 videní

Ozajstný vodný bicykelAutor: avalokiteshvara34 030 videní

Čínsky študent elektrotechniky si vyrobilAutor: uhorkac7 701 videní

Lietajúci skateboardAutor: medialko5 871 videní

100% reálny lietajúci tanier!Autor: ezechyel9993 684 videní

Kde som len odparkoval bicykel? (Holandsko)Autor: kosicka33 455 videní

Atlas - helikoptéra na ľudský pohonAutor: thelostsoul19 603 videní

Ako správne zamknúť bicykel?Autor: monssi4 776 videní

Nový iPhone 6Autor: lopik4 423 videní
rolandjx8p pred 11 rokmi
To ovládanie už rovno namontovať na ten bicykel, nie? Načo je dobré ovládanie na diaľku, keď si s tým nezaletím tam, kam ja chcem? Ako nápad dobrý, ale ovládanie by som integroval priamo do bicykla, keď už do toho vrazili tých 60 000 eur.
lays pred 12 rokmi a 7 m
ide niekto spiti po ulici a zrazu toto predním.
markelof pred 12 rokmi a 7 m
Lol ten som videl na vlastne oči :D Ale v tedy bol v Brne :D
viky77 pred 12 rokmi a 11 m
Je to nezmysel.
kontinus pred 12 rokmi a 11 m
šak ale nech sa tam posadí ten človek čo to vymyslel a nech predvede jak sa to riadi bez dialkového. Takto to je len obyčajný, velký model lietadielka v tvare bicikla na dialkové ovládanie. ako, nič moc.
chorochrontochor pred 13 rokmi
naaaaaaaaaaaaaaaaacccccoooooo! :D
lukes69 pred 13 rokmi
podla mňa to je dobrá ko*otina
miso7554 pred 13 rokmi
vyskusal by som
devilmind1488 pred 13 rokmi
nadzigajme všade vrtule a budeme tomu hovoriť lietajúca korčule, autá a na všetkom čo sa dá jazdiť ...
mamdostdlhemeno pred 13 rokmi
o 30 rokov sa na toto budeme kukať a smiať sa.....................ja sa natom smejem už teraz
miso1099 pred 13 rokmi
ale na ktoru rit to je dobre, uz nikto neuvedie!!! A tiez by som rad vedel ktori ´inteligenti´ daju na toto 60 000€. Ked mozu dat na takuto galakticku hovadinu, tak mozu dat nieco aj mne...
chicod pred 13 rokmi
tadadadada ALADIN MADAFAKAA :-D
intelsk pred 13 rokmi
Vo futurame je lepsi :D
dr1ft3r pred 13 rokmi
Hagrid! Si to ty? :O
jures pred 13 rokmi
nič v zlom... ale načo to je ? ani poriadne lietať ani bicyklovať :D :D
freeco3 pred 13 rokmi
este ze to nieje statna zakazka...inak by to stalo 1 000 000eur a bolo by to iba na papieri nakreslene
tomledt pred 13 rokmi
myslel som ze treba pedalovat a tak to lieta.motori mozu namontovat aj na postel a bude s toho lietajuca postel
lukky22 pred 13 rokmi
myslim ze Japonci to mali uz davno naprojektovane na papieri,zistili ze je to blbost take nieco,ako lietajuci bicykel,tak to hodili do kosa...:D
kamakamos pred 13 rokmi
jaka blbooost :D ... a asi sa velmi z toho tesia :D zvacsit quatrocopter a prilepit to na bicykel :D jakaaaa blooost to ako by to primontovali na stolicku a maju lietajucu stolicku
kamaro pred 13 rokmi
keby tak vymislemi fabriku s 100000000000000000000000000 pracovnych miest pre ludi a nie vražat peniaze do .....