Odchyt barmského pytóna sa tomuto lovcovi mierne skomplikoval. Pytón sa tak ľahko nedal a zahryzol sa mu do tváre. Barmské pytóny sa na Floride rozmnožili koncom 20-teho storočia po tom, ako ich niekto vypustil do voľnej prírody.

Pytón sa nechcel vysťahovať z podkrovného bytuAutor: zork13 892 videní

5,5-metrový pytón barmský skrýval v žalúdkuAutor: fratlik15 236 videní

Tentokrát naťahovala nesprávneho hada!Autor: fantomas22 280 videní

Kŕmenie Pytóna 2.Autor: equinox25 009 videní

Našli hniezdo pytóna písmenkového (JužnáAutor: pelargonium42 472 videní

Hady milú teplo, v motore auta sa ukrývalAutor: katka11 251 videní

Kŕmenie pytóna nešlo podľa plánuAutor: jigsaw6 738 videní

Návod ako chytiť pytónaAutor: risebe35 127 videní

Kŕmenie pytóna.Autor: equinox16 038 videní

Na barmské pytóny si treba dávať pozor, majúAutor: tchoroid14 525 videní

Mravce vs. pytónAutor: peros51 442 videní

Zaujímavá šplhacia technika pytóna (Thajsko)Autor: biolog52 771 videní

A teraz vám ukážeme, aké zuby má pytónAutor: uhorkac16 201 videní
bl1ndfury pred 7 rokmi a 6 m
dosral sa ztakej malej užovky :D
macik081099 pred 11 rokmi a 2 m
V živote nikdy by som sa neodvážil to chyťiť a to som neni nejaka sračka
danonimo pred 12 rokmi a 4 m
presedlal na slimáky :D
porp pred 13 rokmi
Fuj, ty chlapi na západe majú také škaredé ženy.
signs pred 13 rokmi
ani on ani jeho žena nie je blond, ich dcéra áno, je to možné? :D teda, ak to bola vôbec jeho žena :D
wolfoeso pred 13 rokmi
Sa cudujem, ze ho Amerikanci nerozstrielali, kedze sa nepodvolil...
jozeficek pred 13 rokmi
dúfam, že môj had mi to nespraví... a inak mal šťastie že to nebol poriadne vyspelí druh, inak by takto nedopadol... bol by na tom horšie...
pekloqq pred 13 rokmi
ááááu :( by som ho asi nožom dal dole a rozsekal sekerou
kingpin444 pred 13 rokmi
keby pil borovičku s pivom , tak by sa nikdy do neho had nezakusol :D:D:D
dony7 pred 13 rokmi
to len mne sa zdalo že ta žena je väčši odbornik a skusenejšia ako ten chlap ? :D
mino4991 pred 13 rokmi
robovi bredlovi by sa to nestalo. on pouzival na to specialnu palicu a potom im stlacil papulu
darkjoe pred 13 rokmi
to má to že sa hraje s hadmi :D
metalmulisha pred 13 rokmi
este ze moj pyton ma 80cm =0D
m4ra pred 13 rokmi
Divím sa, že ho nezačal škrtiť...
fossee pred 13 rokmi
nechcel by som taku pusu od pytona
br23 pred 13 rokmi
a čo čakal? polievku? :D
sailer pred 13 rokmi
Ten had si z neho chcel spraviť topánky. :D
pichajaba pred 13 rokmi
nemam rad hady ...
rado1 pred 13 rokmi
Klobúk dole pred nimi, chladná hlava, žiadna panika, vidno že už maju čo to odchytané...
metiussv pred 13 rokmi
Od kedy chytá Rosenberg hady ??