Dúfam, že ich smetiari nevyhodili.

Drobné prekvapenieAutor: ebe3 107 videní

V tej našej vtáčej búdke sú 3 vajíčka!Autor: tchoroid5 180 videní

Kto tie odpadky rozsypal?Autor: buchnad18 876 videní

Vtáčie hniezdoAutor: evakremnica6 239 videní

Koza a kôš na odpadkyAutor: buchnad17 424 videní

Živé vtáčatá na grileAutor: scaramanga28 655 videní

Nezvyčajne miesto na hniezdoAutor: insight2 624 videní

V tej praskline niečo je!Autor: pooldead22 356 videní

Problém s košem na odpadkyAutor: eennee697 videní

Spevavé prekvapenieAutor: fotograf3 381 videní

Dlhý let v odpadkovom košiAutor: tawaress15 396 videní

Vtáciky na balkóneAutor: marianka798 280 videní

Milé prekvapenie na obchôdzkeAutor: bojovnik29 422 videní
mrpric3 pred 13 rokmi
smetiari ich urcite nevyhodili, ale dufam ze tam niekto nehodil horiaci spak
jozeficek pred 13 rokmi
nečakal som to, ja že keď sa dá odpad začne vyspevovať že to nedal na zem a nie priam živí spev vtáčat...:D
gt1998 pred 13 rokmi
to nieje koš ale popolnik ... ale dobre :D
mat22334455 pred 13 rokmi
upozornenie ... nestrkat palce :D kto to skusal vie :D
kingpin444 pred 13 rokmi
to bol vták z rodu rómskeho....byt zadarmo a ešte čaká že ich nakŕmia :D:D:D
hydr0 pred 13 rokmi
To je popolník nie kôš na odpadky :D
marecek007 pred 13 rokmi
Kolko hladnych krkov :D
tominko4x4 pred 13 rokmi
Mamina by si mala pohnúť s tými dážďovkami, šak tie malé sú fest hladné už :D
pucher pred 13 rokmi
:)
rowdies pred 13 rokmi
takéto niečo ma napadne ked počujem v telke že sa narodili patorčatá :D
tigrica pred 13 rokmi
o potravu maju postarane :D
freeco3 pred 13 rokmi
ako spievajuce pohladnice v koši :D
ewik77 pred 13 rokmi
Tak to už hej.... žiaden playback, ale naživo :D
tenario pred 13 rokmi
poker face :D
doxysk pred 13 rokmi
keď zapískal jak otvorili zobáky :D
jajooo8 pred 13 rokmi
som cakal nejaky automat alebo nieco :D ale toto nie
saro93 pred 13 rokmi
určite ich kŕmili špakmi:d
sp33dy pred 13 rokmi
podla nadpisu som myslel že naozaj bude spievat ked dačo zahodiš do koša a podla mna by ani nebol zly napad
tightfish1 pred 13 rokmi
Ako male cigancata :D
rogix pred 13 rokmi
bio kôš, niečo tam zahodíš a oni to hneď zrecykluju