Záchrana líšky, ktorá si strčila hlavu do pohára. Bez ich pomoci by to určite neprežila.

Malá líštička prišla o matku, naviazala saAutor: biolog19 122 videní

Keď sa líška líškaAutor: biolog77 687 videní

Prítulná líštička menom DawnAutor: janulqa32 822 videní

Líštička a nanukAutor: benyxxxxx15 084 videní

Aká pekná líštičkaAutor: mymo21 279 videní

Maznák lišiakAutor: zajacit49 671 videní

Líška sa pri nej od radosti takmer poskladalaAutor: internetomsvetom25 073 videní

Záchrana malinkej líštičkyAutor: lilinka69121 222 videní

Veľká radosť malej líštičky, ktorá jeAutor: katka14 634 videní

Líštička sa tešíAutor: tozobor45 410 videní

Ako robí líštička?Autor: peros54 974 videní

Lišiak aportérAutor: tigrica43 722 videní

Najlepší kamarát z lesaAutor: muerte71 507 videní
mikhy87 pred 10 rokmi a 4 m
čakal som že ho tam napchá a zatvorí kompót. :D
kostitras pred 12 rokmi a 5 m
ale toto je fakt rarita.... tam sa skor líšky drhnú poldecákmi :D
davidguetta pred 13 rokmi
Ja umrem pri tychto komentoch :D
michoo pred 13 rokmi
nízkorozpočtový kozmonaut :D
radop pred 13 rokmi
nebyť človeka...nemala by flašu na hlave..pan tvorstva... a v hlave nasrate
mat22334455 pred 13 rokmi
nebola to flasa ? :)
tigrica pred 13 rokmi
pekne do vas saldata :D
datle pred 13 rokmi
jedine v rusku chodia líšky z pohárom na hlave :-DDD
tvojazloba pred 13 rokmi
KJUVR M. lisiak
margula pred 13 rokmi
myslite ze to je pohar
vlad0 pred 13 rokmi
Za to mu príde teraz sliepky podrhnúť :D
mato92 pred 13 rokmi
to nebol zavaraci pohar ale rusky stamprlik na vodku :D
bundo pred 13 rokmi
:D:D s spasíba kde je :DDDDDDDD
pamelo pred 13 rokmi
a Спасибо где :-)
calex pred 13 rokmi
a spasiba kde? :D
ratafakplachta pred 13 rokmi
to bolo schválne ona che byť kozmonaut :)
jozeficek pred 13 rokmi
spasiba, akým hláskom to povedal:D a dobre že na ňu natrafili...:)
slavomir88 pred 13 rokmi
liska potapacka ? :D
troopper pred 13 rokmi
za co by mala dakovat? ze ludia nechali pohodeny pohar? .. ma pravdu
stoky1 pred 13 rokmi
to boli dioptrie ....teraz nevidi