Aspoň nemusel čakať na záber a vysedávať pri udici. Ulovil pekného veľkého kapra.

S kladkovým lukom na rybyAutor: kubomx39 913 videní

Lov kladkovym lukom Premnoženy druh ryby AsianAutor: 11renegade1119 730 videní

Strieľať s kladkovým lukom v byte?Autor: deflo23 491 videní

Luk, šíp a basketbalový kôšAutor: 11renegade1125 750 videní

Rybárčenie s lukomAutor: ambr0s45 324 videní

Lov kaprov lukomAutor: kapo6643 462 videní

Lukostreľba pod vodouAutor: bambin0031 493 videní

Kladkový Luk Bowtech FuelAutor: sajten6 007 videní

Rambo lukAutor: 11renegade1117 005 videní

Lov rýb kladkovým lukomAutor: 11renegade1148 486 videní

Rekordné rybárčenie s lukomAutor: minnietut28 892 videní

V znamení KapraAutor: jajko74711 727 videní

Večeru si ulovil prakom na šípyAutor: yannik36 213 videní
moskalenko pred 7 rokmi a 3 m
Totálny degeš a hovädo.
magnus pred 12 rokmi
Nimrod.. lovec jak sa patri :)
jurosss pred 13 rokmi
od piatku som bol do teraz na rybach a chytil som iba jedneho pleskača a minul som 150 eur ale aj tak tych penazi mi neni luto aspon som si oddychol a bol s priatelmi kto chodi vie o čom hovorim
tigrica pred 13 rokmi
u nas ani chytat nemusia, iba hodia do sietky
lowec81 pred 13 rokmi
myslim ze aj kaprovi je lepsie ako keby tam mal zapasit snim na udici az do vycerpania takto to ma rychlejsie
zecmipenis pred 13 rokmi
krasny ulovok..ale dpc zaobchadza s nim ako s klackom
damca pred 13 rokmi
A tým šípom by tak do riťky nechcel?! Rada by som si zastrieľala, nech sa to dilo trošku spamätá
milko pred 13 rokmi
novy typ pitlacenia?
attakers pred 13 rokmi
to je v brestovanoch na ocku ?
stank0 pred 13 rokmi
mal si zobrať zapálený šíp :D :P
spako333 pred 13 rokmi
Pišta naťahuj to :D
zmarek20 pred 13 rokmi
Mne to pripomenulo hru Crysis 3
entony18 pred 13 rokmi
ju tam hádže po zemi ako keby to ani nebol živý tvor
jozeficek pred 13 rokmi
dal by som si takú rybu na grile...:)
darkrider pred 13 rokmi
Rambo 4
volumestars pred 13 rokmi
pustima splnim ti tri želania... :)
putyy pred 13 rokmi
Sedenie pri udici a cakanie na zaber je o niecom inom, ma to svoje čaro takisto ako aj zdolavanie takeho kapra na udicu. V modernej kaprarine sa rybar s ulovkom odfoti a pusti rybu späť aby mohla potesiť aj inych, to nie je o mäse. To na video sa nazyva bowfishing, praktizuje sa hlavne v Amerike a Australii kde je kapor považovany za škodnu - tak si nasli takuto zabavku.
helios pred 13 rokmi
paráda...
ringla pred 13 rokmi
Pekny ulovok...ale mohol sa knej spravat lepsie..
zeratul pred 13 rokmi
Veľa ludí tu plače jak 6 ročné dieťa za svojím psíkom...povedzte mi..ktoré zviera loví tak,,že jeho obeť si umrie rychlo a bezbolestne?? Niektoré žeru obeť zaživa,..a vegetariáni,ryba a iná zver sa môže brániť,ale čo taká mrkva?? :D Podla mňa je lepšie ked si človek uloví sám 1 rybu ako niektoré továrne denne XY kusov zveri a predáva ju vo fastfoodoch a potom ludia vážia 150kg..ako som raz povedal,keby si ludia musia loviť zver sami ,neboli by ani tlstý a pažraví jak väčšina američanou a ochvilu aj ostatok sveta