V Dagestane sa poistné udalosti riešia takýmto spôsobom.

Pouličná bitka 3Autor: petertv185 015 videní

Šialená pouličná bitka s bejzbalkami (Rusko)Autor: mrtee66 010 videní

Pravá ruská pouličná bitkaAutor: bond262 262 videní

Pouličná bitka na ruskej križovatkeAutor: bond208 724 videní

A kto ho teraz odblokuje ?!Autor: kedzbe89 079 videní

Pouličná bitka z ruského sídliskaAutor: bond110 556 videní

Pouličná bitka poľských čučomenovAutor: fratlik95 467 videní

Šialená bitka ázijských robotníkov v MoskveAutor: kedzbe65 623 videní

Mortal Kombat na cesteAutor: pagani99 810 videní

Aziat verzus mulatAutor: muerte105 299 videní

Šialená pouličná bitka z Las VegasAutor: karolko149 054 videní

Keď si indické košeľové gangy vybavujúAutor: medialko17 154 videní

Pouličná bitka 5Autor: vans29337 020 videní
jaro33 pred 11 rokmi a 10 m
Kolko ich tam bolo ? Jak hadou
mrnous pred 12 rokmi a 1 m
Volako ich je vela to sa zrazili aj s autobusom? :D
lukyluky pred 13 rokmi
chlapci z dagestanu? :D
majkljibb pred 13 rokmi
Do Dagestanu by sa mali odstahovat vsetci cigani vidno ze su si podobny :D
killer88 pred 13 rokmi
a co keby sa zrazili dva autobusi
conroe pred 13 rokmi
dig on heeej stoličku po nom rucil :D
zecmipenis pred 13 rokmi
henti dalsi ako sa tam zastavuju..jeej aha kamera budem v telke
freeco3 pred 13 rokmi
to uz pribehla PZP poistovna na pomoc :D donutia ho pospisat plnu zodpovednost :D
blacksheep pred 13 rokmi
deathmatch:)
ususenypotkan pred 13 rokmi
kto je s kým :D ?
dadynko pred 13 rokmi
WTF ta stolicka sa vzala odkial?
psych0 pred 13 rokmi
degesi posikany ...
hazard pred 13 rokmi
Kde bolo, tam bolo, bol raz jeden cigan a pozrite sa, kolko ich je teraz !
zdenkoha pred 13 rokmi
Lebo Satan diabol vládne aj V Dagestane!!!
arlovski pred 13 rokmi
Kde preboha zobral na ulici stoličku ? :D
vlastenecsk pred 13 rokmi
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností, sobectvím a tyranií lidské zloby. Požehnán buď ten, kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty, neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí. A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny, kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry. A když uvalím svou mstu na tebe, seznáš, že jméno mé je Bůh! :D amen
jamiechris pred 13 rokmi
FBI :D
majqee pred 13 rokmi
opice za volantom to som este nevidel a rovno do seba naburali :D stesticko
edo991 pred 13 rokmi
stolička? odkial j utam vzali :D
buth pred 13 rokmi
sú len na smiech...