Skupina študentov fajčí trávu pod padákom v areáli školy. Študenti sú však pristihnutí strážnikom. Pozor: obsahuje veľmi hlasitý a šibnutý smiech.

Americké babky fajčia prvýkrát marihuanuAutor: titulkac69 118 videní

Húlia trávuAutor: buchnad155 892 videní

Vodiča zatkla políciaAutor: pepo99416 906 videní

Fajčili ste už niekedy trávu?Autor: fantomas91 275 videní

Slovensko - Nekúpiš perník? (pervitín)Autor: euro6nie6evro8 100 videní

TrávaAutor: tigrica8 030 videní

Americkí vojaci húlia trávu vo Vietname cezAutor: hlavotis27 887 videní

Taxík ČT1 - KouřimskáAutor: hessojasterak52 452 videní

Justin Bieber prichytený pri masturbáciiAutor: ampo25 327 videní

Sfetovaný z trávyAutor: jaskyniar10 758 videní

Teraz vás tu všetkých dobre zhúlim!Autor: buchnad31 441 videní

Prichytený pri čineAutor: marlborka2049 657 videní

Tráva - dokumentAutor: budulinek22580 726 videní
fajnchalanisko pred 11 rokmi a 7 m
...a kameramanom bol vlastne šimpanz ;)
fireace pred 13 rokmi
a kameraman se pochcal smíchy:)
jakubqo7 pred 13 rokmi
videli ste uz opicu s parkinsonom ? tu ste mali moznost :D
filip11221 pred 13 rokmi
pekná Haluška :D :D :D
rem0 pred 13 rokmi
cakal som 2-3 pod padakom :D
nano36 pred 13 rokmi
to čo je za školu trava sa fajčila nielen pod padakom :D:D:D:D
betynuska pred 13 rokmi
fajneeeeeeeeee jak tam ten straznik pobehoval nevedel koho ma chytat :D :D :D :D :D :D :D
surovec pred 13 rokmi
Vyriešili to najlepšie ako sa dalo... :D Ale ten strážnik vyzeral skôr tak, že sa chcel pridať ... :D :D
mat22334455 pred 13 rokmi
fu to fajcila cela skola ? :D
mikrasnan pred 13 rokmi
boze ta kamera drbe ...
bozko pred 13 rokmi
Čakal som, že ich odtiaľ vybehne tak 5 a nie taká halda :D
scar pred 13 rokmi
(ganja) = mír
klobucnik pred 13 rokmi
ani šluk nazmar :)
asterix47 pred 13 rokmi
riadny monkey to natačal :D
milko pred 13 rokmi
ach tie skolske casy :D tesne po maturach sme hulili v lesiku pri skole...samozrejme,ze sa k nam musel pridat nas milovany telocvikar co vyucoval i sexuologiu ..a tie jeho hlasky popritom :D:D
jozeficek pred 13 rokmi
myslím že aj pán kameraman mal niečo v sebe...:D
stberco pred 13 rokmi
filip46 dakujem ze si mi zachranil sluchadla a usi :D kebyze to nenapises tak som hluchotesny uz :D
margula pred 13 rokmi
on ani tu travu nepotrebuje on sa smeje aj bez nej
pajke pred 13 rokmi
Pod Padakom :D :D
wewafrain pred 13 rokmi
Zaujímavé, keď čakáte, že odtiaľ vykráčajú tak traja :D