Výhľad z okna pri povodni...

A prišla veľká voda!Autor: pooldead21 635 videní

AkvárkoAutor: nimh5 040 videní

Povodeň HandlováAutor: dudlik0911 614 videní

Povodeň Handlová 2Autor: dudlik096 451 videní

Povodeň HandlováAutor: dudlik096 513 videní

Povodeň HandlováAutor: dudlik095 481 videní

Potopa Handlova1Autor: tanecnik8 878 videní

Prievidza - PotopaAutor: xyzpa13 801 videní

Staré akvarkoAutor: nimh4 727 videní

Povodeň v ČaniAutor: equinox18 344 videní

Potopa v PrievidziAutor: xyzpa12 757 videní

Sleduj, už sa valí VODA! (Belgicko)Autor: mg20 714 videní

Muža v Olomouckom kraji zmietla voda,Autor: bastardxxx20 299 videní
ericcteuzo pred 13 rokmi
šajze :o
hardcore88 pred 13 rokmi
kks...normalne nechapacky jak to tesni :O
phatrick pred 13 rokmi
putacia fotka na toto video mi pripominalo ruku :D predlaktie :D
bundo pred 13 rokmi
klop klop..... kto je? ..............ja kapor! :DDDD
mat22334455 pred 13 rokmi
ja som vravel ze 200L akvarko mi staci :D a predsa nie :D
turbofen pred 13 rokmi
To jak my ľudia máme v dome akvarko,tak rybky majú zas u seba dom..neviem,čo z toho robíte vedu :D
filino pred 13 rokmi
preco len neotvoril to okno :( :(
g1mp pred 13 rokmi
To by ma asi najviac trápilo :D keby mám polku domu vo vode :D
vanslol pred 13 rokmi
Voda kvápe , buďem maľuvať !
yonatan pred 13 rokmi
Dobre utesnené okná ;)
toxics pred 13 rokmi
všetko zle je na niečo dobre :)
jozeficek pred 13 rokmi
ale parádne tesnia...
pajke pred 13 rokmi
Muľaky :)
hu331 pred 13 rokmi
Tak toto už hej :D-keby to okno prasklo tak ma prírodne akvárko priamo v izbe :D
habibi pred 13 rokmi
.prosim neklopat..:D:D
mikigtas pred 13 rokmi
Jakto ze neprieteklo to okno !? :O Tesni lepsie ako auto z kuriera :D :D
strojar pred 13 rokmi
iný luxus, cez vetračku prehodí silon a môže rybárčiť z gauča :D
maario pred 13 rokmi
To sú okna!! Nie ako tie poľské ktoré sa pri búrke rozbily......:):)http://www.mojevideo.sk/video/1a6d7/silne_krupobitie_v_polsku.html
jures pred 13 rokmi
čo tam po rybkách, ale to tesnenie kua ! :D
kritik1986 pred 13 rokmi
skoro jak tropikarium v budapesti