Stačí len otvoriť oči a krásu máme na každom rohu. Hudba: Hans Zimmer - Time

Hans Zimmer - TimeAutor: st3ve10 125 videní

Hans Zimmer - King ArthurAutor: mato19935 115 videní

Hans Zimmer - Chevaliers de Sangreal - vsetkyAutor: kotuha3 318 videní

Hrdina všedného dňaAutor: sebko12 812 videní

Hans Zimmer - Kral Artus ostAutor: miso219 370 videní

Hans Zimmer - Inception "Time"Autor: mato19934 943 videní

Krásy nórskej prírodyAutor: sithariol4 817 videní

Hans Zimmer - the best ostAutor: miso218 662 videní

Hans Zimmer - MadagaskarAutor: tier1voodoo5 470 videní

HANS zIMMER - CALL OF DUTY MW 2 OSTAutor: miso214 295 videní

Black Hawk Down - Main Theme (Hans Zimmer)Autor: wolf4520 773 videní

Hans Zimmer - Call of duty mw 2 ostAutor: miso214 788 videní

Hans Zimmer - JadeAutor: benyxxxxx7 015 videní
hardcorp pred 13 rokmi
Ten INCEPTION nemá chyby :)
rabidko pred 13 rokmi
ale hudba ide k tomu ako by prave vystupoval z vesmirneho modulu bruce willis v zakrvavenom skafandri a s pocitom ze prave zachranil svet pred hroziacim armagedonom... :D
robiovic pred 13 rokmi
krysa z mesta išla do dzedziny a kukala na krasa pola vlnila ? :D
bert pred 13 rokmi
áno stačí si otvorit oči ,krásu máme na každom rohu (= (=...............hlavne po zime ked zíde sneh,- tony povalujucich sa odpadkov su všade, najme okolo ciest.......!
kajman31 pred 13 rokmi
nabuduce nech si vezme stativ ked sa mu tak trasu ruky
jozeficek pred 13 rokmi
parádne to vyzerá...
tomilee pred 13 rokmi
to je vyliaty dunaj? :D
sofia1 pred 13 rokmi
Nádhera..že som si to nikdy nevšimla..skusim lepšie tie oči otvoriť :)
tigrica pred 13 rokmi
a bude chlebik
chlorovodik pred 13 rokmi
Predstavte si situaciu, ked par desiatok rokov do zadu, clovek vlastnorucne, z pomocou dobytka zasial velke plochy. Aky potom musel mat pocit, ked vysiel na pole a videl -polne vlny ??- :)
sh4d0w pred 13 rokmi
hudba mohla byt ina nie ako na konci sveta :)
dr1ft3r pred 13 rokmi
Udalosť
jawa250 pred 13 rokmi
toto v lete milujem
dejvcz pred 13 rokmi
Zas nějaka potopa!
herak pred 13 rokmi
Inception :)
zabizverinuazec pred 13 rokmi
vypáliť......
mato1993 pred 13 rokmi
Je to pekne. A za hudbu mas velke + :)
martan815 pred 13 rokmi
idem plaavaat
devnak pred 13 rokmi
To je pri Martine. Tá cesta čo je dole to je smer Bratislava - Poprad.
pseudonka pred 13 rokmi
matka príroda nám ukazuje svoju silu :) pekné video a aj hudba